Grupinės treniruotės – GymPlius

GRUPINIŲ TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
07:00
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
09:00
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Eglė
Booty builder
09:00 - 10:00
Eglė
10:00
Fitness weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Arūnas
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Arūnas
Booty builder
12:00 - 13:00
Arūnas
Relax weekend
12:15 - 13:15
Treneris keisis
13:00
17:00
Body Sculpt
17:00 - 18:00
Viktorija K
Booty builder
17:00 - 18:00
Arūnas
Gym Plius Pump
17:00 - 18:00
Viktorija K
Body Sculpt
17:00 - 18:00
Arūnas
Functional
17:00 - 18:00
Arina
18:00
H.I.I.T
18:00 - 18:30
Viktorija K

Press/Back
18:30 - 19:00
Viktorija K
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Arūnas
Press/Back
18:00 - 18:30
Viktorija K

H.I.I.T
18:30 - 19:00
Viktorija K
Booty builder
18:00 - 19:00
Arūnas
19:00
Power Pilates
19:00 - 20:00
Aistė
Zumba
19:15 - 20:15
Airidas
Power Pilates
19:00 - 20:00
Aistė
Zumba
19:15 - 20:15
Airidas
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

  • Yoga Aistė
    07:00 - 08:00
  • Body Sculpt Arūnas
    17:00 - 18:00
  • Booty builder Arūnas
    18:00 - 19:00
  • Zumba Airidas
    19:15 - 20:15

Penktadienis

  • Booty builder Arūnas
    12:00 - 13:00
  • 17:00 - 18:00

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Dėmesio!

Spalio 3 ir 10d. 12val vietoj Pilates treniruotės vyks Stretching treniruotė su Arūnu.

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
07:00
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
09:00
Circle training
09:00 - 10:00
Edgaras
TRX
09:00 - 10:00
Edgaras
10:00
Relax weekend
10:30 - 11:30
11:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Edgaras
Power Pilates
12:00 - 13:00
Eimantė
Cross training
12:00 - 13:00
Edgaras
Power Pilates
12:00 - 13:00
Eimantė
Booty builder
12:00 - 13:00
Edgaras
Fitness weekend
12:15 - 13:15
Treneris keisis
13:00
17:00
Press/Back
17:30 - 18:00
Arūnas
H.I.I.T
17:30 - 18:00
Arūnas
Gym Plius Pump
17:30 - 18:30
Milana
18:00
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Arūnas
Body Sculpt
18:00 - 00:00
Edgaras
Booty builder
18:00 - 19:00
Arūnas
Body Sculpt
18:00 - 18:00
Edgaras
19:00
Booty builder
19:00 - 20:00
Arūnas
Cross training
19:00 - 20:00
Edgaras

Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija J
Functional
19:00 - 20:00
Arūnas
Cross training
19:00 - 20:00
Edgaras

Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija
20:00
Yoga
20:00 - 21:00
Šarūnė
Yoga
20:00 - 21:00
Šarūnė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Power Pilates
09:00 - 10:00
Eimantė
Power Pilates
09:00 - 10:00
Eimantė
10:00
Body Sculpt
10:00 - 11:00
Eimantė
Gym Plius Pump
10:00 - 11:00
Eimantė
Fitness weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Madlena
Yoga
12:00 - 13:00
Šarūnė
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Madlena
Yoga
12:00 - 13:00
Šarūnė
Functional
12:00 - 13:00
Eimantė
Relax weekend
12:00 - 13:00
Albertas
17:00
Gym Plius Pump
17:30 - 18:30
Milana

H.I.I.T
18:30 - 19:00
Milana
Zumba
17:30 - 18:30
Viktorija J

Booty builder
18:30 - 19:30
Solveiga

Functional
19:30 - 20:30
Solveiga
Body Sculpt
17:30 - 18:30
Milana

Press/Back
18:30 - 19:00
Milana
Zumba
17:30 - 18:30
Viktorija J

Gym Plius Pump
18:30 - 19:30
Solveiga

Booty builder
19:30 - 20:30
Solveiga
Booty builder
17:30 - 18:30
Arūnas
18:00
19:00
Press/Back
19:00 - 19:30
Milana

Yoga
19:30 - 20:30
Šarūnė
H.I.I.T
19:00 - 19:30
Milana

Yoga
19:30 - 20:30
Šarūnė
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Yoga
08:00 - 09:00
Edita
Yoga
08:00 - 09:00
Edita
09:00
Booty builder
09:00 - 10:00
Milana
Body sculpt
09:00 - 10:00
Milana
10:00
Relax weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body sculpt
12:00 - 13:00
Arina
Boksas "Naujokai" Valentin
12:00 - 13:00
Valentin
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Arina
Boksas "Naujokai" Valentin
12:00 - 13:00
Valentin
Booty builder
12:00 - 13:00
Madlena
Fitness weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
H.I.I.T
17:30 - 18:00
Eimantė
Press/Back
17:30 - 18:00
Viktorija K
H.I.I.T
17:30 - 18:00
Arina
Press/Back
17:30 - 18:00
Viktorija K
18:00
Booty builder
18:00 - 19:00
Eimantė

Circle training
18:00 - 19:00
Sergej

Body sculpt
18:00 - 19:00
Viktorija K

Booty builder
18:00 - 19:00
Arina

Circle training
18:00 - 19:00
Sergej

Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Viktorija K

Kovos menų bendra treniruotė
18:00 - 19:00
Valentin
19:00
Cross training
19:00 - 20:00
Sergej


Power Pilates
19:00 - 20:00
Eimantė
BOKSAS "Pažengę"
19:00 - 20:00
Valentin

Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija K
Cross training
19:00 - 20:00
Sergej

Gym Plius Pump
19:00 - 20:00
Arina

BOKSAS "Pažengę"
19:00 - 20:00

Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija K
Cross training
19:00 - 20:00
Sergej
20:00
Yoga
20:00 - 21:00
Edita
Yoga
20:00 - 21:00
Edita

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Dėmesio!

Spalio 4d. 17:30val Circle training neįvyks.

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
07:00
Yoga
07:00 - 08:00
Renata
Body Sculpt
07:30 - 08:30
Arūnas

Yoga
08:30 - 09:30
Renata
Yoga
07:00 - 08:00
Renata
Booty builder
07:30 - 08:30
Arūnas

Power Pilates
08:30 - 09:30
Renata
Power Pilates
07:00 - 08:00
Renata
08:00
H.I.I.T 30 min
08:00 - 08:30
Sergej
H.I.I.T 30 min
08:00 - 08:30
Sergej
H.I.I.T 30 min
08:00 - 08:30
Sergej
09:00
11:00
Body Sculpt
11:10 - 12:00
Milana

H.I.I.T 30 min
11:20 - 11:50
Sergej
Power Pilates
11:10 - 12:00
Renata

H.I.I.T 30 min
11:20 - 11:50
Sergej
GymPlius Pump
11:10 - 12:00
Milana

H.I.I.T 30 min
11:20 - 11:50
Sergej
Power Pilates
11:10 - 12:00
Renata

H.I.I.T 30 min
11:20 - 11:50
Sergej
Body Sculpt
11:10 - 12:00
Milana

H.I.I.T 30 min
11:20 - 11:50
Sergej
Relax weekend
11:00 - 12:00
Treneris keisis
12:00
Cross Training
12:00 - 13:00
Sergej

Yoga
12:00 - 13:00
Edita
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Arina
Cross Training
12:00 - 13:00
Sergej

Yoga
12:00 - 13:00
Edita
GymPlius Pump
12:00 - 13:00
Arina
Booty builder
12:00 - 13:00
Arina

Cross Training
12:00 - 13:00
Sergej
Fitness weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Press+Back
17:30 - 18:00
Solveiga
Press+Back
17:30 - 18:00
Solveiga
Body Sculpt
17:00 - 18:00
Solveiga

Circle Training
17:30 - 18:30
Egidijus
18:00
H.I.I.T 30 min
18:00 - 18:30
Egidijus

GymPlius Pump
18:00 - 19:00
Solveiga
Cross Training
18:00 - 19:00
Sergej

Zumba
18:00 - 19:00
Airidas
H.I.I.T 30 min
18:00 - 18:30
Egidijus

Booty builder
18:00 - 19:00
Solveiga
Cross Training
18:00 - 19:00
Sergej

Zumba
18:00 - 19:00
Airidas
Fitness weekend
18:00 - 19:00
Treneris keisis
19:00
Circle Training
19:00 - 20:00
Egidijus

Yoga
19:00 - 20:00
Edita
H.I.I.T 30 min
19:00 - 19:30
Sergej

Body Sculpt
19:00 - 20:00
Madlena
Circle Training
19:00 - 20:00
Egidijus

Yoga
19:00 - 20:00
Edita
H.I.I.T 30 min
19:00 - 19:30
Sergej

GymPlius Pump
19:00 - 20:00
Madlena
20:00
Power Pilates
20:00 - 21:00
Aistė
Power Pilates
20:00 - 21:00
Aistė

Pirmadienis

  • Yoga Renata
    07:00 - 08:00
  • H.I.I.T 30 min Sergej
    08:00 - 08:30
  • 11:10 - 12:00
  • H.I.I.T 30 min Sergej
    11:20 - 11:50
  • 12:00 - 13:00
  • Yoga Edita
    12:00 - 13:00
  • Press+Back Solveiga
    17:30 - 18:00
  • H.I.I.T 30 min Egidijus
    18:00 - 18:30
  • 18:00 - 19:00
  • Circle Training Egidijus
    19:00 - 20:00
  • Yoga Edita
    19:00 - 20:00

Antradienis

Trečiadienis

  • Yoga Renata
    07:00 - 08:00
  • H.I.I.T 30 min Sergej
    08:00 - 08:30
  • 11:10 - 12:00
  • H.I.I.T 30 min Sergej
    11:20 - 11:50
  • 12:00 - 13:00
  • Yoga Edita
    12:00 - 13:00
  • Press+Back Solveiga
    17:30 - 18:00
  • H.I.I.T 30 min Egidijus
    18:00 - 18:30
  • 18:00 - 19:00
  • Circle Training Egidijus
    19:00 - 20:00
  • Yoga Edita
    19:00 - 20:00

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

  • Fitness weekend Treneris keisis
    12:00 - 13:00

Sekmadienis

  • Relax weekend Treneris keisis
    11:00 - 12:00
  • Fitness weekend Treneris keisis
    18:00 - 19:00
No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Dėmesio!

Spalio 4d. 12val Body Sculpt treniruotę pavaduos Solveiga.

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Yoga
09:00 - 10:00
Renata
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Viktorija K
Yoga
09:00 - 10:00
Renata
Booty builder
09:00 - 10:00
Viktorija K
11:00
Fitness weekend
11:00 - 12:00
Treneris keisis
12:00
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Viktorija K.
Yoga
12:00 - 13:00
Edita
Circle training
12:00 - 13:00
Viktorija K
Yoga
12:00 - 13:00
Edita
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Viktorija K.
Relax weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Press/Back
17:30 - 18:00
Arina
H.I.I.T
17:30 - 18:00
Arina
18:00
Cross training
18:00 - 19:00
Gintarė

Zumba
18:00 - 19:00
Airidas
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Arina

Circle training
18:00 - 19:00
Egidijus
Cross training
18:00 - 19:00
Gintarė

Zumba
18:00 - 19:00
Airidas
Booty builder
18:00 - 19:00
Arina

Circle training
18:00 - 19:00
Egidijus
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Gintarė
19:00
Booty builder
19:00 - 20:00
Gintarė
Cross training
19:00 - 20:00
Egidijus

Yoga
19:15 - 20:15
Eglė
Body Sculpt
19:00 - 20:00
Gintarė
Cross training
19:00 - 20:00
Egidijus

Power Pilates
19:15 - 20:15
Renata
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Calanetics
08:00 - 09:00
Raimonda
Calanetics
08:00 - 09:00
Raimonda
09:00
Gym Plius Pump
09:00 - 10:00
Erika
Slow&Strong
09:00 - 10:00
Erika
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Erika
10:00
Fitness weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Booty builder
12:00 - 13:00
Benita
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Gita
Functional
12:00 - 13:00
Benita
Slow&Strong
12:00 - 13:00
Gita
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Benita
Relax weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Press/Back
17:30 - 18:00
Erika
Press/Back
17:30 - 18:00
Erika
Gym Plius Pump
17:30 - 18:30
Treneris keisis
18:00
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Erika
Zumba
18:00 - 19:00
Gita
Functional
18:00 - 19:00
Erika
Booty builder
18:00 - 19:00
Benita
19:00
Functional
19:00 - 20:00
Erika
Booty builder
19:00 - 20:00
Gita
Gym Plius Pump
19:00 - 20:00
Erika
Body Sculpt
19:00 - 20:00
Benita
20:00
Calanetics
20:00 - 21:00
Raimonda
Calanetics
20:00 - 21:00
Raimonda

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

  • Calanetics Raimonda
    08:00 - 09:00
  • Slow&Strong Gita
    12:00 - 13:00
  • Booty builder Benita
    18:00 - 19:00
  • 19:00 - 20:00

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Booty builder
08:45 - 09:45
Vilma
Body Sculpt
08:45 - 09:45
Vilma
09:00
Yoga
09:00 - 10:00
Agnė
Yoga
09:00 - 10:00
Agnė
10:00
Fitness weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
Body Sculpt
11:30 - 12:30
Vilma
Booty builder
11:30 - 12:30
Vilma
12:00
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Žygimantas
Relax weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
18:00
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Gita
Booty builder
18:00 - 19:00
Vilma
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Gita
Functional
18:00 - 19:00
Vilma
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Gita
19:00
Circle training
19:00 - 20:00
Žygimantas

Zumba
19:00 - 20:00
Gita
Functional
19:00 - 20:00
Agnė
Circle training
19:00 - 20:00
Žygimantas

Zumba
19:00 - 20:00
Gita
Step Energy
19:00 - 20:00
Agnė
20:00
Press/Back
20:00 - 20:30
Žygimantas
Yoga
20:00 - 21:00
Agnė
Press/Back
20:00 - 20:30
Žygimantas
Yoga
20:00 - 21:00
Agnė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Calanetics
08:30 - 09:30
Raimonda
Body Sculpt
08:30 - 09:30
Erika
Calanetics
08:30 - 09:30
Raimonda
Body Sculpt
08:30 - 09:30
Erika
09:00
10:00
Relax weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Erika
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Erika
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Erika
Fitness weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
18:00
Press/Back
18:00 - 18:30
Agnė

Body Sculpt
18:30 - 19:30
Agnė

Circle training
19:30 - 20:30
Agnė

Fit box
19:30 - 20:30
Paulius
Functional
18:30 - 19:30
Erika

Body Sculpt
19:30 - 20:30
Erika

Press/Back
20:30 - 21:00
Erika
H.I.I.T
18:00 - 18:30
Benita

Gym Plius Pump
18:30 - 19:30
Benita

Fit box
19:30 - 20:30
Paulius
Booty builder
18:30 - 19:30
Gita

Zumba
19:30 - 20:30
Gita

Press/Back
20:30 - 21:00
Gita
Body Sculpt
18:30 - 19:30
Benita
19:00
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Dėmesio !!!

Spalio 9 d (trečiadienį) 9val Body sculpt su trenere Brigita

Spalio 9 d (trečiadienį) 18:30val Pound nevyks

Spalio 9 d (trečiadienį) 19:30val Booty builder su treneriu Mariumi

 Spalio 11 d (penktadienį) 9val Booty builder nevyks

Spalio 11 d (penktadienį) 17:30val Basic step nevyks

Ateik į Circle training pas trenerį Mariú 17:30val! 

 Spalio 14 d (pirmadienį) 18:30val Body sculpt nevyks

Laukiame tavęs Circle training 18:00val! 

Spalio 14 d (pirmadienį) 19:30val Zumba nevyks

Spalio 14 d (pirmadienį) 9val, 12 val, 17:30val vietoj Pilates vyks Roll relax su trenere Rūta

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Power Pilates
09:00 - 10:00
Brigita
Functional
09:00 - 10:00
Rūta
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Audra
Roll relax
09:00 - 10:00
Rūta
Booty builder
09:00 - 10:00
Audra
11:00
Press/Back
11:30 - 12:00
Rūta
Press/Back
11:30 - 12:00
Rūta
Fitness Weekend
11:00 - 12:00
Treneris keisis
12:00
Power Pilates
12:00 - 13:00
Brigita
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Rūta
Calanetics
12:00 - 13:00
Brigita
Booty builder
12:00 - 13:00
Rūta
Power Pilates
12:00 - 13:00
Brigita
17:00
Power Pilates
17:30 - 18:30
Brigita

Circle training
18:00 - 19:00
Marius

Body Sculpt
18:30 - 19:30
Audra

Zumba
19:30 - 20:30
Audra
Press/Back
17:30 - 18:00
Rūta
Calanetics
17:30 - 18:30
Brigita

Circle training
18:00 - 19:00
Marius

Pound
18:30 - 19:30
Audra

Booty builder
19:30 - 20:30
Audra
Press/Back
17:30 - 18:00
Rūta
Basic step
17:30 - 18:30
Audra

Circle training
17:30 - 18:30
Marius
18:00
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Rūta
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Rūta
19:00
Yoga
19:00 - 20:00
Brigita
Yoga
19:00 - 20:00
Brigita
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

  • 09:00 - 10:00
  • 11:30 - 12:00
  • Calanetics Brigita
    12:00 - 13:00
  • Calanetics Brigita
    17:30 - 18:30
  • Circle training Marius
    18:00 - 19:00
  • Pound Audra
    18:30 - 19:30
  • Booty builder Audra
    19:30 - 20:30

Ketvirtadienis

Penktadienis

  • Booty builder Audra
    09:00 - 10:00
  • 12:00 - 13:00
  • Basic step Audra
    17:30 - 18:30
  • Circle training Marius
    17:30 - 18:30

Šeštadienis

No events available!