Grupinės treniruotės – GymPlius

GRUPINIŲ TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
07:00
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
09:00
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Eglė
Booty builder
09:00 - 10:00
Eglė
10:00
Fitness weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Arūnas
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Arūnas
Booty builder
12:00 - 13:00
Arūnas
Relax weekend
12:15 - 13:15
Treneris keisis
13:00
17:00
Body Sculpt
17:00 - 18:00
Viktorija K
Booty builder
17:00 - 18:00
Arūnas
Gym Plius Pump
17:00 - 18:00
Viktorija K
Body Sculpt
17:00 - 18:00
Arūnas
Functional
17:00 - 18:00
Arina
18:00
H.I.I.T
18:00 - 18:30
Viktorija K

Press/Back
18:30 - 19:00
Viktorija K
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Arūnas
Press/Back
18:00 - 18:30
Viktorija K

H.I.I.T
18:30 - 19:00
Viktorija K
Booty builder
18:00 - 19:00
Arūnas
19:00
Power Pilates
19:00 - 20:00
Aistė
Zumba
19:15 - 20:15
Airidas
Power Pilates
19:00 - 20:00
Aistė
Zumba
19:15 - 20:15
Airidas
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

  • Yoga Aistė
    07:00 - 08:00
  • Body Sculpt Arūnas
    17:00 - 18:00
  • Booty builder Arūnas
    18:00 - 19:00
  • Zumba Airidas
    19:15 - 20:15

Penktadienis

  • Booty builder Arūnas
    12:00 - 13:00
  • 17:00 - 18:00

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Dėmesio! 

Trenerė Šarūnė Latvytė atostogauja nuo lapkričio 18d. iki 28d.

Lapkričio 19, 21, 26, 28 d. 20:00 val. vietoj JOGA vyks PILATES.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
07:00
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
09:00
Circle training
09:00 - 10:00
Edgaras
TRX
09:00 - 10:00
Edgaras
10:00
Relax weekend
10:30 - 11:30
11:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Edgaras
Power Pilates
12:00 - 13:00
Eimantė
Cross training
12:00 - 13:00
Edgaras
Power Pilates
12:00 - 13:00
Eimantė
Booty builder
12:00 - 13:00
Edgaras
Fitness weekend
12:15 - 13:15
Treneris keisis
13:00
17:00
Press/Back
17:30 - 18:00
Arūnas
H.I.I.T
17:30 - 18:00
Arūnas
Gym Plius Pump
17:30 - 18:30
Milana
18:00
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Arūnas
Body Sculpt
18:00 - 00:00
Edgaras
Booty builder
18:00 - 19:00
Arūnas
Body Sculpt
18:00 - 18:00
Edgaras
19:00
Booty builder
19:00 - 20:00
Arūnas
Cross training
19:00 - 20:00
Edgaras

Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija J
Functional
19:00 - 20:00
Arūnas
Cross training
19:00 - 20:00
Edgaras

Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija
20:00
Yoga
20:00 - 21:00
Šarūnė
Yoga
20:00 - 21:00
Šarūnė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Dėmesio! 

Trenerė Šarūnė Latvytė atostogauja nuo lapkričio 18d. iki 28d.

Lapkričio 18, 20, 25, 27 d. 19:30 val. ir lapkričio 19, 21, 26, 28 d. 12:00 val. vietoj JOGA vyks STRETCH&CORE.

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Power Pilates
09:00 - 10:00
Eimantė
Power Pilates
09:00 - 10:00
Eimantė
10:00
Body Sculpt
10:00 - 11:00
Eimantė
Gym Plius Pump
10:00 - 11:00
Eimantė
Fitness weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Madlena
Yoga
12:00 - 13:00
Šarūnė
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Madlena
Yoga
12:00 - 13:00
Šarūnė
Functional
12:00 - 13:00
Eimantė
Relax weekend
12:00 - 13:00
Albertas
17:00
Gym Plius Pump
17:30 - 18:30
Milana

H.I.I.T
18:30 - 19:00
Milana
Zumba
17:30 - 18:30
Viktorija J

Booty builder
18:30 - 19:30
Solveiga

Functional
19:30 - 20:30
Solveiga
Body Sculpt
17:30 - 18:30
Milana

Press/Back
18:30 - 19:00
Milana
Zumba
17:30 - 18:30
Viktorija J

Gym Plius Pump
18:30 - 19:30
Solveiga

Booty builder
19:30 - 20:30
Solveiga
Booty builder
17:30 - 18:30
Arūnas
18:00
19:00
Press/Back
19:00 - 19:30
Milana

Yoga
19:30 - 20:30
Šarūnė
H.I.I.T
19:00 - 19:30
Milana

Yoga
19:30 - 20:30
Šarūnė
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Yoga
08:00 - 09:00
Edita
Yoga
08:00 - 09:00
Edita
09:00
Booty builder
09:00 - 10:00
Eglė
Body sculpt
09:00 - 10:00
Eglė
10:00
Relax weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body sculpt
12:00 - 13:00
Arina
Boksas "Naujokai" Valentin
12:00 - 13:00
Valentin
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Arina
Boksas "Naujokai" Valentin
12:00 - 13:00
Valentin
Booty builder
12:00 - 13:00
Madlena
Fitness weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
H.I.I.T
17:30 - 18:00
Eimantė
Press/Back
17:30 - 18:00
Viktorija K
H.I.I.T
17:30 - 18:00
Arina
Press/Back
17:30 - 18:00
Viktorija K
18:00
Circle training
18:00 - 19:00
Sergej

Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Eimantė

Body sculpt
18:00 - 19:00
Viktorija K

Booty builder
18:00 - 19:00
Arina

Circle training
18:00 - 19:00
Sergej

Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Viktorija K

Kovos menų bendra treniruotė
18:00 - 19:00
Valentin
19:00
Cross training
19:00 - 20:00
Sergej


Power Pilates
19:00 - 20:00
Eimantė
BOKSAS "Pažengę"
19:00 - 20:00
Valentin

Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija K
Body sculpt
19:00 - 20:00
Arina

Cross training
19:00 - 20:00
Sergej

BOKSAS "Pažengę"
19:00 - 20:00

Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija K
Cross training
19:00 - 20:00
Sergej
20:00
Yoga
20:00 - 21:00
Edita
Yoga
20:00 - 21:00
Edita

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

 

Trenerė Renata dalyvauja mokymuose!

Lapkričio 25 d. 7 val. JOGA pavaduos trenerė Edita.

 

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
07:00
Yoga
07:00 - 08:00
Renata
Body Sculpt
07:30 - 08:30
Arūnas

Yoga
08:30 - 09:30
Renata
Yoga
07:00 - 08:00
Renata
Booty builder
07:30 - 08:30
Arūnas

Power Pilates
08:30 - 09:30
Renata
Power Pilates
07:00 - 08:00
Renata
08:00
H.I.I.T 30 min
08:00 - 08:30
Sergej
H.I.I.T 30 min
08:00 - 08:30
Sergej
H.I.I.T 30 min
08:00 - 08:30
Sergej
09:00
11:00
Body Sculpt
11:10 - 12:00
Milana

H.I.I.T 30 min
11:20 - 11:50
Sergej
Power Pilates
11:10 - 12:00
Renata

H.I.I.T 30 min
11:20 - 11:50
Sergej
GymPlius Pump
11:10 - 12:00
Milana

H.I.I.T 30 min
11:20 - 11:50
Sergej
Power Pilates
11:10 - 12:00
Renata

H.I.I.T 30 min
11:20 - 11:50
Sergej
Body Sculpt
11:10 - 12:00
Milana

H.I.I.T 30 min
11:20 - 11:50
Sergej
Relax weekend
11:00 - 12:00
Treneris keisis
12:00
Cross Training
12:00 - 13:00
Sergej

Yoga
12:00 - 13:00
Edita
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Arina
Cross Training
12:00 - 13:00
Sergej

Yoga
12:00 - 13:00
Edita
GymPlius Pump
12:00 - 13:00
Arina
Booty builder
12:00 - 13:00
Arina

Cross Training
12:00 - 13:00
Sergej
Fitness weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Press+Back
17:30 - 18:00
Solveiga
Press+Back
17:30 - 18:00
Solveiga
Body Sculpt
17:00 - 18:00
Solveiga

Circle Training
17:30 - 18:30
Egidijus
18:00
GymPlius Pump
18:00 - 19:00
Solveiga

H.I.I.T
18:00 - 19:00
Egidijus
Cross Training
18:00 - 19:00
Sergej

Zumba
18:00 - 19:00
Airidas
Booty builder
18:00 - 19:00
Solveiga

H.I.I.T
18:00 - 19:00
Egidijus
Cross Training
18:00 - 19:00
Sergej

Zumba
18:00 - 19:00
Airidas
Fitness weekend
18:00 - 19:00
Treneris keisis
19:00
Circle Training
19:00 - 20:00
Egidijus

Yoga
19:00 - 20:00
Edita
H.I.I.T 30 min
19:00 - 19:30
Sergej

Body Sculpt
19:00 - 20:00
Madlena
Circle Training
19:00 - 20:00
Egidijus

Yoga
19:00 - 20:00
Edita
H.I.I.T 30 min
19:00 - 19:30
Sergej

GymPlius Pump
19:00 - 20:00
Madlena
20:00
Power Pilates
20:00 - 21:00
Aistė
Power Pilates
20:00 - 21:00
Aistė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

  • Fitness weekend Treneris keisis
    12:00 - 13:00

Sekmadienis

  • Relax weekend Treneris keisis
    11:00 - 12:00
  • Fitness weekend Treneris keisis
    18:00 - 19:00
No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Trenerė Renata dalyvauja mokymuose!

Lapkričio 25 d. 9 val vietoj JOGA vyks Stretching treniruotė su Solveiga.

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Yoga
09:00 - 10:00
Renata
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Viktorija K
Yoga
09:00 - 10:00
Renata
Booty builder
09:00 - 10:00
Viktorija K
11:00
Fitness weekend
11:00 - 12:00
Treneris keisis
12:00
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Viktorija K.
Yoga
12:00 - 13:00
Edita
Circle training
12:00 - 13:00
Viktorija K
Yoga
12:00 - 13:00
Edita
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Viktorija K.
Relax weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Press/Back
17:30 - 18:00
Arina
H.I.I.T
17:30 - 18:00
Arina
18:00
Cross training
18:00 - 19:00
Gintarė

Zumba
18:00 - 19:00
Airidas
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Arina

Circle training
18:00 - 19:00
Egidijus
Cross training
18:00 - 19:00
Gintarė

Zumba
18:00 - 19:00
Airidas
Booty builder
18:00 - 19:00
Arina

Circle training
18:00 - 19:00
Egidijus
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Gintarė
19:00
Booty builder
19:00 - 20:00
Gintarė
Cross training
19:00 - 20:00
Egidijus

Yoga
19:15 - 20:15
Eglė
Body Sculpt
19:00 - 20:00
Gintarė
Cross training
19:00 - 20:00
Egidijus

Power Pilates
19:15 - 20:15
Renata
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Calanetics
08:00 - 09:00
Raimonda
Calanetics
08:00 - 09:00
Raimonda
09:00
Gym Plius Pump
09:00 - 10:00
Erika
Slow&Strong
09:00 - 10:00
Erika
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Erika
10:00
Fitness weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Booty builder
12:00 - 13:00
Benita
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Gita
Functional
12:00 - 13:00
Benita
Slow&Strong
12:00 - 13:00
Gita
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Benita
Relax weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Press/Back
17:30 - 18:00
Erika
Press/Back
17:30 - 18:00
Erika
Gym Plius Pump
17:30 - 18:30
Treneris keisis
18:00
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Erika
Zumba
18:00 - 19:00
Gita
Functional
18:00 - 19:00
Erika
Booty builder
18:00 - 19:00
Benita
19:00
Functional
19:00 - 20:00
Erika
Booty builder
19:00 - 20:00
Gita
Gym Plius Pump
19:00 - 20:00
Erika
Body Sculpt
19:00 - 20:00
Benita
20:00
Calanetics
20:00 - 21:00
Raimonda
Calanetics
20:00 - 21:00
Raimonda

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

  • Calanetics Raimonda
    08:00 - 09:00
  • Slow&Strong Gita
    12:00 - 13:00
  • Booty builder Benita
    18:00 - 19:00
  • 19:00 - 20:00

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Treneris Žygimanras Liužinas atostogauja 11.11 – 11.17

11d. – 19 val. Circle training treniruotė NEVYKS
           20 val. Press&back treniruotę ves trenerė Gita
13d. – 19 val. Circle training treniruorę ves trenerė Agnė
           20 val. Press&back treniruotę ves trenerė Agnė
15d. – 12val. Gymplius Pump treniruotę ves trenerė Agnė
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Booty builder
08:45 - 09:45
Vilma
Body Sculpt
08:45 - 09:45
Vilma
09:00
Yoga
09:00 - 10:00
Agnė
Yoga
09:00 - 10:00
Agnė
10:00
Fitness weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
Body Sculpt
11:30 - 12:30
Vilma
Booty builder
11:30 - 12:30
Vilma
12:00
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Žygimantas
Relax weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
18:00
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Gita
Booty builder
18:00 - 19:00
Vilma
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Gita
Functional
18:00 - 19:00
Vilma
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Gita
19:00
Circle training
19:00 - 20:00
Žygimantas

Zumba
19:00 - 20:00
Gita
Functional
19:00 - 20:00
Agnė
Circle training
19:00 - 20:00
Žygimantas

Zumba
19:00 - 20:00
Gita
Step Energy
19:00 - 20:00
Agnė
20:00
Press/Back
20:00 - 20:30
Žygimantas
Yoga
20:00 - 21:00
Agnė
Press/Back
20:00 - 20:30
Žygimantas
Yoga
20:00 - 21:00
Agnė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
10:00
Relax weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Erika
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Erika
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Erika
Fitness weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
18:00
Press/Back
18:00 - 18:30
Agnė

Body Sculpt
18:30 - 19:30
Agnė

Fit box
19:30 - 20:30
Paulius
Functional
18:30 - 19:30
Erika

Body Sculpt
19:30 - 20:30
Erika

Press/Back
20:30 - 21:00
Erika
H.I.I.T
18:00 - 18:30
Benita

Gym Plius Pump
18:30 - 19:30
Benita

Fit box
19:30 - 20:30
Paulius
Booty builder
18:30 - 19:30
Gita

Zumba
19:30 - 20:30
Gita

Press/Back
20:30 - 21:00
Gita
Body Sculpt
18:30 - 19:30
Benita
19:00
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Power Pilates
09:00 - 10:00
Brigita
Functional
09:00 - 10:00
Rūta
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Audra
Roll relax
09:00 - 10:00
Rūta
Booty builder
09:00 - 10:00
Audra
11:00
Press/Back
11:30 - 12:00
Rūta
Press/Back
11:30 - 12:00
Rūta
Fitness Weekend
11:00 - 12:00
Treneris keisis
12:00
Power Pilates
12:00 - 13:00
Brigita
Roll relax
12:00 - 13:00
Rūta
Calanetics
12:00 - 13:00
Brigita
Booty builder
12:00 - 13:00
Rūta
Power Pilates
12:00 - 13:00
Brigita
17:00
Power Pilates
17:30 - 18:30
Brigita

Circle training
18:00 - 19:00
Marius

Body Sculpt
18:30 - 19:30
Audra

Zumba
19:30 - 20:30
Audra
Press/Back
17:30 - 18:00
Rūta
Calanetics
17:30 - 18:30
Brigita

Circle training
18:00 - 19:00
Marius

Pound
18:30 - 19:30
Audra
Press/Back
17:30 - 18:00
Rūta
Basic step
17:30 - 18:30
Audra

Circle training
17:30 - 18:30
Marius
18:00
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Rūta
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Rūta
19:00
Yoga
19:00 - 20:00
Brigita
Yoga
19:00 - 20:00
Brigita
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

  • Booty builder Audra
    09:00 - 10:00
  • 12:00 - 13:00
  • Basic step Audra
    17:30 - 18:30
  • Circle training Marius
    17:30 - 18:30

Šeštadienis

No events available!