Grupinės treniruotės – GymPlius

GRUPINIŲ TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS

Trenerė Justina atostogaus 08.17 – 08.31 Informacija apie pavaduojančius trenerius Facebook grupėje. 

08.24 – 25 grupinės treniruotės nevyks.

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Body sculpt
09:00 - 10:00
Viktorija
Body sculpt
09:00 - 10:00
Viktorija
Fitness weekend
09:00 - 10:00
Treneris keisis
12:00
Body sculpt
12:00 - 13:00
Viktorija
Functional
12:00 - 13:00
Arūnas
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Justina
17:00
Body sculpt
17:00 - 18:00
Viktorija
Body sculpt
17:00 - 18:00
Viktorija
Body sculpt
17:00 - 18:00
Viktorija
18:00
Functional
18:00 - 19:00
Viktorija
Functional
18:00 - 19:00
Viktorija
19:00
Gym Plius Pump
19:00 - 20:00
Justina
Combat
19:00 - 20:00
Viktorija
Gym Plius Pump
19:00 - 20:00
Arūnas
Combat
19:00 - 20:00
Viktorija

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
07:00
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
09:00
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Arina
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Arina
10:00
Gym Plius Pump
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Arūnas
Functional
12:00 - 13:00
Arūnas
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Arūnas
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Body Sculpt
17:00 - 18:00
Viktorija K.
Body Sculpt
17:00 - 18:00
Viktorija K
Body Sculpt
17:00 - 18:00
Viktorija K.
18:00
Functional
18:00 - 19:00
Viktorija K.
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Arūnas
Functional
18:00 - 19:00
Viktorija K.
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Arūnas
19:00
Combat
19:00 - 20:00
Viktorija K.
Zumba
19:00 - 20:00
Arūnas
Combat
19:00 - 20:00
Viktorija K.
Zumba
19:00 - 20:00
Arūnas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

08.25 grupinės treniruotės nevyks.

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Erika
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Erika
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Inga
10:00
Fitness weekend
10:00 - 11:00
Treneris keisis
12:00
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Inga
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Inga
17:00
Press + back
17:30 - 18:00
Erika
Press + back
17:30 - 18:00
Erika
18:00
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Erika
Zumba
18:00 - 19:00
Vytenis
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Erika
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Inga
19:00
Fat Burning
19:00 - 20:00
Erika
Body Sculpt
19:00 - 20:00
Viktorija
Fat Burning
19:00 - 20:00
Erika
Anticeliulitinė
19:00 - 20:00
Inga
20:00
Calanetics
20:00 - 21:00
Raimonda
Anticeliulitinė
20:00 - 21:00
Viktorija
Calanetics
20:00 - 21:00
Raimonda
Step Intro
20:00 - 21:00
Erika

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Calanetics
08:00 - 09:00
Raimonda
Calanetics
08:00 - 09:00
Raimonda
09:00
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Erika
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Erika
10:00
Body Sculpt
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Inga
Functional
12:00 - 13:00
Inga
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Viktorija
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Press + back
17:30 - 18:30
Erika

Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Erika
Press + back
17:30 - 18:30
Erika

Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Erika
Gym Plius Pump
17:30 - 18:30
Erika
18:00
Zumba
18:00 - 19:00
Vytenis
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Inga
19:00
Fat Burning
19:00 - 20:00
Erika
Body Sculpt
19:00 - 20:00
Viktorija
Fat Burning
19:00 - 20:00
Erika
Anticeliulitinė
19:00 - 20:00
Inga
20:00
Calanetics
20:00 - 21:00
Raimonda
Anticeliulitinė
20:00 - 21:00
Viktorija
Calanetics
20:00 - 21:00
Raimonda
Step Intro
20:00 - 21:00
Erika

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

08.24 – 25 grupinės treniruotės nevyks.

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Body Sculpt
08:45 - 09:45
Vilma
Body Sculpt
08:45 - 09:45
Vilma
09:00
11:00
GymPlius Pump
11:30 - 12:30
Vilma
Functional
11:30 - 12:30
Vilma
12:00
GymPlius Pump
12:00 - 13:00
Viktorija
Fitness weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
GymPlius Pump
17:00 - 18:00
Treneris keisis
18:00
GymPlius Pump
18:00 - 19:00
Viktorija
Functional
18:00 - 19:00
Vilma
GymPlius Pump
18:00 - 19:00
Viktorija
Functional
18:00 - 19:00
Vilma
19:00
Cross training
19:00 - 20:00
Žygimantas

Zumba
19:00 - 20:00
Vytenis
Body Sculpt
19:00 - 20:00
Vilma
Cross training
19:00 - 20:00
Žygimantas

Zumba
19:00 - 20:00
Vytenis
Body Sculpt
19:00 - 20:00
Vilma
20:00
Press + back
20:00 - 20:30
Žygimantas
Calanetics
20:00 - 21:00
Raimonda
Press + back
20:00 - 20:30
Žygimantas
Calanetics
20:00 - 21:00
Raimonda

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Body sculpt
08:45 - 09:45
Vilma
Body sculpt
08:45 - 09:45
Vilma
09:00
Yoga
09:00 - 10:00
Agnė
Yoga
09:00 - 10:00
Agnė
10:00
Body sculpt
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
GymPlius Pump
11:30 - 12:30
Vilma
Functional
11:30 - 12:30
Vilma
12:00
GymPlius Pump
12:00 - 13:00
Žygimantas
GymPlius Pump
12:00 - 13:00
Treneris keisis
18:00
GymPlius Pump
18:00 - 19:00
Viktorija
Body sculpt
18:00 - 19:00
Vilma
GymPlius Pump
18:00 - 19:00
Viktorija
Body sculpt
18:00 - 19:00
Vilma
GymPlius Pump
18:00 - 19:00
Viktorija
19:00
Cross training
19:00 - 20:00
Žygimantas

Zumba
19:00 - 20:00
Vytenis
Functional
19:00 - 20:00
Agnė
Cross training
19:00 - 20:00
Žygimantas

Zumba
19:00 - 20:00
Vytenis
Functional
19:00 - 20:00
Agnė
20:00
Press + back
20:00 - 21:00
Žygimantas
Yoga
20:00 - 21:00
Agnė
Press + back
20:00 - 21:00
Žygimantas
Yoga
20:00 - 21:00
Agnė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Treneris Edgaras Lukoševičius atostogaus nuo 07.19 iki 08.18. Dėl pavaduojančio trenerio teirautis administracijoje.

Trenerė Viktorija Juknevičienė atostogaus nuo 08.14 iki 08.21. Informaciją apie pavaduojančius trenerius rasi Facebook grupėje.

Trenerė Justina atostogaus 08.17 – 08.31 Informacija apie pavaduojančius trenerius Facebook grupėje. 

08.24 – 25 grupinės treniruotės nevyks.

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Functional
09:00 - 10:00
Edgaras
Functional
09:00 - 10:00
Edgaras
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Edgaras
Cross training
12:00 - 13:00
Edgaras
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Edgaras
Fitness weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Presas + back
17:30 - 18:00
Eimantė
Presas + back
17:30 - 18:00
Laura
Gym Plius Pump
17:30 - 18:30
Milana
18:00
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Eimantė
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Edgaras
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Laura
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Edgaras
19:00
Functional
19:00 - 20:00
Eimantė
Cross training
19:00 - 20:00
Edgaras

Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija
Functional
19:00 - 20:00
Laura
Cross training
19:00 - 20:00
Edgaras

Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija
20:00
Zumba
20:00 - 21:00
Arūnas
Yoga
20:00 - 21:00
Šarūnė
Body Sculpt
20:00 - 21:00
Justina
Yoga
20:00 - 21:00
Šarūnė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
07:00
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
09:00
Functional
09:00 - 10:00
Edgaras
Functional
09:00 - 10:00
Edgaras
10:00
Body Sculpt
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Edgaras
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Eimantė
Cross training
12:00 - 13:00
Edgaras
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Eimantė
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Edgaras
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Press + back
17:30 - 18:30
Arūnas

Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Arūnas
Press + back
17:30 - 18:30
Arūnas

Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Arūnas
Gym Plius Pump
17:30 - 18:30
Milana
18:00
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Edgaras
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Edgaras
19:00
Functional
19:00 - 20:00
Arūnas
Cross training
19:00 - 20:00
Edgaras

Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija J.
Functional
19:00 - 20:00
Arūnas
Cross training
19:00 - 20:00
Edgaras

Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija J.
20:00
Yoga
20:00 - 21:00
Šarūnė
Yoga
20:00 - 21:00
Šarūnė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Trenerė Viktorija Juknevičienė atostogaus nuo 08.14 iki 08.21. Informaciją apie pavaduojančius trenerius rasi Facebook grupėje.

08.24 – 25 grupinės treniruotės nevyks.

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Pilates
09:00 - 10:00
Eimantė
Pilates
09:00 - 10:00
Eimantė
10:00
Body sculpt
10:00 - 11:00
Eimantė
Body sculpt
10:00 - 11:00
Eimantė
Fitness weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Functional
12:00 - 13:00
Laura
Yoga
12:00 - 13:00
Šarūnė
Body sculpt
12:00 - 13:00
Viktorija
Yoga
12:00 - 13:00
Šarūnė
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Laura
17:00
Body sculpt
17:30 - 18:30
Arūnas

Functional
18:30 - 19:30
Viktorija

Yoga
19:45 - 20:45
Šarūnė
Zumba
17:30 - 18:30
Viktorija

Gym Plius Pump
18:30 - 19:30
Arūnas

Press + back
19:30 - 20:00
Arūnas
Body sculpt
17:30 - 18:30
Arūnas

Functional
18:30 - 19:30
Viktorija

Yoga
19:45 - 20:45
Šarūnė
Zumba
17:30 - 18:30
Viktorija

Gym Plius Pump
18:30 - 19:30
Arūnas

Press + back
19:30 - 20:00
Arūnas
Body sculpt
17:30 - 18:30
Arūnas
18:00
19:00
20:00
Body sculpt
20:00 - 21:00
Arūnas
Body sculpt
20:00 - 21:00
Arūnas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Pilates
09:00 - 10:00
Eimantė
Pilates
09:00 - 10:00
Eimantė
10:00
Body sculpt
10:00 - 11:00
Eimantė
Body sculpt
10:00 - 11:00
Eimantė
Gym Plius Pump
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body sculpt
12:00 - 13:00
Viktorija K.
Yoga
12:00 - 13:00
Šarūnė
Functional
12:00 - 13:00
Viktorija K.
Yoga
12:00 - 13:00
Šarūnė
Body sculpt
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Body sculpt
17:30 - 18:30
Milana

Functional
18:30 - 19:30
Milana

Yoga
19:30 - 20:30
Šarūnė
Zumba
17:30 - 18:30
Viktorija J.

Gym Plius Pump
18:30 - 19:30
Solveiga

Press + back
19:30 - 20:30
Solveiga
Body sculpt
17:30 - 18:30
Milana

Functional
18:30 - 19:30
Milana

Yoga
19:30 - 20:30
Šarūnė
Zumba
17:30 - 18:30
Viktorija J.

Gym Plius Pump
18:30 - 19:30
Solveiga

Press + back
19:30 - 20:30
Solveiga
Body sculpt
17:30 - 18:30
Arūnas
18:00
19:00
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Viktorija
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Viktorija
10:00
Gym Plius Pump
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Arina
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Arina
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Arina
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Press+back
17:30 - 18:30
Eimantė

Functional
18:00 - 19:00
Eimantė
Press+back
17:30 - 18:30
Arina

Functional
18:00 - 19:00
Arina
Cross training
17:30 - 18:30
Edgaras
18:00
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Viktorija K.
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Viktorija K.
19:00
Cross training
19:00 - 20:00
Edgaras

Gym Plius Pump
19:00 - 20:00
Eimantė
Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija K.
Cross training
19:00 - 20:00
Edgaras

Gym Plius Pump
19:00 - 20:00
Arina
Zumba
19:00 - 20:00
Viktorija K.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!