D.U.K.

KĄ GAUNU PRADĖJĘS SPORTUOTI GYM+?

 • Galimybė sportuoti moderniame sporto klube be jokių apribojimų. Sportuoti gali kiek nori ir kada tik nori, nes. Gym+ veikia 24/7. 
 • Ištroškai? Tuomet įsipilk filtruoto geriamo vandens, nes visuose Gym+ sporto klubuose jis yra nemokamas. 
 • Platus grupinių teniruočių pasirinkimas nuo mažai intensyvios Jogos, yra labai intensyvios H.I.I.T .
 • Naudokis soliariumu neribotai*, kad sportiškas kūnas būtų dar gražesnis. * laikantis nustatytos Lietuvos Higienos normos HN 71:2009 „Soliariumai. Sveikatos Saugos Reikalavimai” 1 Priedo
 • Atpalaiduok savo kūną ir mintis pirtyse ir masažinėje kėdėje Ukmergės g. 256, Vilnius

ABONEMENTAI IR NEMOKAMAS PABANDYMAS

 • Internetu http://gymplius.lt/kainos/
 • Atvykus į pasirinktą sporto klubą. Administracijos darbo laikas: Rasite kontaktuose
 • Įsigyta nauja narystė pradeda galioti tą pačią dieną po apmokėjimo.

12 mėn. E. sąskaitos ir metinę narystę galima perrašyti vieną kartą. Atvyk kartu su asmeniu, kuriam nori perleisti narystę, į sporto klubo administraciją ir parašyk prašymą. Abu turėkite asmens dokumentus. Narystę perimantis asmuo turės pateikti ir savo banko sąskaitos numerį.

Svarbu. Perrašant narystę, turi būti apmokėta einamojo ir ateinančio mėnesio įmoka.

Perkelti į kitą padalinį galima visas narystes, kurioms nėra taikoma akcija. Sporto klubo administracijoje užpildyk prašymą ir tavo narystė bus perkelta į pasirinktą Gym+ sporto klubą.

Nariai, turintys 12 mėn. E. sąskaitos ir metines narystes, gali stabdyti narystę 30 dienų per metus. Minimalus stabdymo laikotarpis – 7 dienos.

Taip pat narystę sustabdyti galima ligos atveju, pateikus gydytojo arba nedarbingumo pažymą.

Pirmas pasibandymas visuose Gym+ klubuose yra nemokamas. Kartu su savimi turėk asmens tapatybės dokumentą. 16-17 m. asmenys sporto klubą gali apžiūrėti, o išbandyti gali tik atvykę kartu su tėvais.

Gym+ sporto klubus galima lankyti nuo 18 metų. Atvykus į sporto klubą kartu su tėvais ir kartu pasirašius sutartį, Gym+ galima lankyti nuo 16 metų.

APMOKĖJIMAI IR NUTRAUKIMAI

GRUPINĖS TRENIRUOTĖS IR TRENERIAI

Išankstinė registracija prasideda likus valandai iki užsiėmimo pradžios. Registruotis galite sporto klube esančiame grupinių treniruočių terminale.

Visuose Gym+ yra individualias paslaugas teikiantys asmeniniai treneriai. Dėl trenerių paslaugų kreiptis tiesiogiai į trenerį puslapyje nurodytais kontaktais. Pirma įvadinė treniruotė nemokama, būtina užsiregistruoti Gym+ administracijoje.

Kiti klausimai

 • Soliariumu gali naudotis nariai, įsigiję narystę su soliariumu. Soliariumu naudotis gali tik ne jaunesni kaip 18 m. asmenys.
 • Soliariumu galite naudotis neribotai*. Degintis galite du kartus per savaitę. Tarp deginimosi sesijų turi būti 48 val. tarpas. Maksimalus deginimosi laikas – 15 min.
 • * laikantis nustatytos Lietuvos Higienos normos HN 71:2009 „Soliariumai. Sveikatos Saugos Reikalavimai” 1 Priedo.

 

Įsigiję narystę su soliariumu, ateikite į sporto klubo administraciją ir pateikite savo asmens tapatybės dokumentą. Administracija aktyvuos soliariumo narystę. Tai reikalinga tik norint pasinaudoti soliariumu pirmą kartą. Degintis galite eiti iš karto.
Soliariumuose veikia automatizuota savitarnos sistema. Prieikite prie soliariumo patalpos ir vadovaukitės terminale pateiktomis instrukcijomis. Norint aktyvuoti soliariumą reikės nuskaityti savo piršto kodą arba kortelę. Soliariumas automatiškai įsijungs po 5 minučių. Jeigu į soliariumą įeisite anksčiau, tuomet pasileiskite jį rankiniu būdu.
Kilus klausimams, kreipkitės į sporto klubo administraciją, kuri mielai padės.
Gym+ naudoja tik aukštos kokybės, vokiečių gamintojo MegaSun soliariumus, kurie atitinka visus kokybės standartus. Naudojantis soliariumu svarbu laikytis nustatytos Lietuvos Higienos normos HN 71:2009 „Soliariumai. Sveikatos Saugos Reikalavimai” 1 Priedo. Nusistatykite savo odos tipą ir vadovaukitės rekomenduojamais deginimosi laikais pagal odos tipą. Visa aktuali informacija yra pateikiama prie soliariumo ir terminale.
 

Spynelę galima turėti savo arba įsigyti sporto klubo administracijoje. Jei pamiršai spynelę, administracija tau ją paskolins.

Sporto klube naktį skrajoja piktosios žnyplės, kurios nukarpo nakčiai pasilikusias spyneles. Todėl prašome daiktų nepalikti ne sporto metu. Nukirpta spynelė bus pakeista sporto klubo spynele. Norėdamas atsiimti daiktus kreipkis į sporto klubo administraciją su asmens tapatybės dokumentu. Visi rasti daiktai sporto klube saugomi 14 dienų radinių dėžutėje. Dėl paliktų daiktų kreipkis į sporto klubo administraciją. Nepalikite savo daiktų be priežiūros, užrakinkite juos spintelėje.