Faq header

D.U.K. Klaipėda

KĄ GAUNU PRADĖJĘS SPORTUOTI GYM+?

 • Galimybė sportuoti moderniame sporto klube be jokių apribojimų. Sportuoti galite kiek norite ir kada tik norite, nes. Gym+ veikia 24/7.
 • Ištroškote? Tuomet įsipilkite filtruoto geriamo vandens, nes visuose Gym+ sporto klubuose jis yra nemokamas.
 • Gausus grupinių sporto veiklų pasirinkimas yra Gym+ išskirtinumas.
  • Žemo intensyvumo treniruočių mėgėjai gali rinktis: Kalanetikos, Press/Back treniruotes.
  • Vidutinio intensyvumo kategorijoje siūlome: F.A.C.T.S, Gymplius Pump, Zumba, Booty Builder, Body Sculpt užsiėmimus.
  • Didelio intensyvumo treniruočių mėgėjai gali išbandyti: Cross Training, Circle Training treniruotes.

 

Tarp šių veiklų sau tinkamą gali atrasti tiek vyrai, tiek ir dailiosios lyties atstovės  (https://gymplius.lt/tvarkarastis).

 • Atpalaiduokite savo kūną ir mintis pirtyse.
 • Naudokitės soliariumu neribotai*, kad sportiškas kūnas būtų dar gražesnis.
 • Dovanojame nemokamą įvadinę treniruotę su treneriu.

 

* laikantis nustatytos Lietuvos Higienos normos HN 71:2009 „Soliariumai. Sveikatos Saugos Reikalavimai” 1 priedo.

ABONEMENTAI

 • Internetu http://gymplius.lt/kainos/
 • Sporto klubo savitarnos terminale.
 • Nepilnametis asmuo (16-17 m.) turi atvykti į sporto klubą su vienu iš tėvų arba oficialių globėjų antradieniais, ketvirtadieniais nuo 15 iki 17 valandos.
 • Įsigyta nauja narystė pradeda galioti tą pačią dieną po apmokėjimo.

Visas Gym+ narystes vieną kartą galite perrašyti NEMOKAMAI. Atvykite kartu su asmeniu, kuriam norite perleisti narystę, į sporto klubo administraciją ir parašykite prašymą. Abu turėkite asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Narystę perimantis asmuo turės pateikti ir savo banko sąskaitos numerį.

 

SVARBU! Perrašant narystę, negali būti skolų. Turi būti apmokėtos visos sąskaitos (einamojo ir ateinančio mėnesio įmoka).

Į  sporto klubus Gym+  gali registruotis ne jaunesni nei 16 metų asmenys. Nepilnamečiai asmenys norintys įsigyti narystę turi atvykti į sporto klubą su vienu iš tėvų arba oficialių globėjų pasirašyti sutartį, antradienį ir ketvirtadienį nuo 15 iki 17 valandos.

Nepilnamečiams abonementai su soliariumo paslauga neparduodami.

 

SVARBU! Įsigyjant narystę būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Visuose Gym+ sporto klubuose vieną kartą galima pasibandyti NEMOKAMAI. Pasinaudoti šia paslauga galite atvykę į sporto klubą. Prie įėjimo (II pastato aukšte) rasite savitarnos terminalą, kuriame įsigysite nemokamą pasibandymą, kuri galioja tik pirkimo dieną.

16-17 m. asmenys turi atvykti su vienu iš tėvų arba oficialių globėjų, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 15 iki 17 valandos.

Vienos dienos narystė su grupinėmis treniruotėmis ir soliariumu kainuoja 7 Eur. Pasinaudoti šia paslauga galite atvykus į sporto klubą. Prie įėjimo (II pastato aukšte) rasite savitarnos terminalą, kuriame įsigysite vienos dienos narystę, kuri galioja tik pirkimo dieną.

16-17 m. asmenys turi atvykti su vienu iš tėvų ar oficialių globėjų, antradieniai ir ketvirtadieniais nuo 15 iki 17 valandos.

Paslaugų teikimo sutartį galite rasti prisijungę prie savo asmeninės Gym+ paskyros, kurią rasite puslapio viršuje paspaudus mygtuką „PRISIJUNGTI“.

Pageidaujamą sąskaitą faktūrą galite rasti prisijungę prie savo asmeninės Gym+ paskyros, kurią rasite puslapio viršuje paspaudus mygtuką „PRISIJUNGTI“.

Dėl sąskaitos faktūros juridiniam asmeniui, kreipkitės el. paštu (https://gymplius.lt/kontaktai).

 

SVARBU! Už ateinantį mėnesį sąskaitos faktūros neišrašomos.

NARYSTĖS STABDYMAS

Nariai, turintys narystes su 12 mėn. įsipareigojimu ir metines narystes, gali panaudoti narystės atostogas 30-čiai dieną. Minimalus stabdymo laikotarpis – 7 dienos.

Atostogos nesuteikiamos, likus mėnesiui iki sutarties nutraukimo datos.

 

SVARBU! Pažymint narystės atostogas, negali būti skolų. Turi būti apmokėtos visos sąskaitos (einamojo ir ateinančio mėnesio įmoka). Pažymėjus atostogas kita įmoka bus atitinkamai mažesnė.

Ligos atveju reikia pateikti pažymą, kuriam laikotarpiui stabdyti narystę. Pažymoje būtinai turi būti nurodytas laikotarpis iki kada negalite užsiimti sportine veikla.

Pažymą pateikti galima el. paštu (https://gymplius.lt/kontaktai).

 

SVARBU! Pažymint narystės stabdymą, negali būti skolų. Turi būti apmokėtos visos sąskaitos (einamojo ir ateinančio mėnesio įmoka). Pažymėjus stabdymą kita įmoka bus atitinkamai mažesnė.

APMOKĖJIMAI

Mokėti už abonementą galite:

 • Sporto klubo savitarnos terminale;
 • Savo paskyroje Gym+ internetinėje svetainėje;
 • El. bankininkystėje, skiltyje e. sąskaitos;
 • Pavedimu.

 

Kiekvieno mėnesio 9 dieną formuojama sąskaita už ateinantį mėnesį, kurią apmokėti turite iki 21 dienos.

 

SVARBU! Nesumokėjus už ateinantį mėnesį, Jūsų įėjimas į sporto klubą bus laikinai užblokuotas iki kol apmokėsite sąskaitą.

Norėdami aktyvuoti e. sąskaitos paslaugą, turite kreiptis el. paštu (https://gymplius.lt/kontaktai). Nurodykite savo banko sąskaitos numerį, tuomet kitą sąskaitą gausite į savo elektroninę bankininkystę.

Automatinį apmokėjimą aktyvuoti galite savo elektroninėje bankininkystėje sistemoje. Pasirašius e. sąskaitos automatinio mokėjimo sutartį visi mokėjimai atliekami automatiškai.

Gym+ sąskaitos numeris: LT447300010145779400

Gavėjas: UAB "Gym Plius"

Paskirtis: Jūsų asmens kodas

 

SVARBU! Mokėdami už kitą asmenį paskirtyje nurodykite kliento už kurį mokate asmens kodą. Norėdami mokėti už kelis asmenis, turite atlikti atskirus pavedimus.

Sąskaita už sporto klubo paslaugas yra sudaroma einamojo mėnesio 9 dieną. Ją reikia apmokėti iki 21 mėnesio dienos.

Neapmokėjus sąskaitos laiku Jūsų narystė bus blokuojama, t. y. nuo kito mėnesio 1 dienos patekimas į sporto klubą bus apribotas iki tol, kol apmokėsite pateiktą sąskaitą.

Jei už paslaugas vėluojate atsiskaityti ilgiau - Jūsų skola yra perduodama skolų administravimo įmonei.

NARYSTĖS NUTRAUKIMAS

Visas Gym+ narystes vieną kartą galite perrašyti NEMOKAMAI. Atvykite kartu su asmeniu, kuriam norite perleisti narystę į sporto klubo administraciją ir parašykite prašymą. Abu turėkite asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Narystę perimantis asmnuo turės pateikti ir savo banko sąskaitos numerį.

SVARBU! Perrašant narystę, negali būti skolų. Turi būti apmokėtos visos sąskaitos (einamojo ir ateinančio mėnesio įmoka).

Norint nutraukti narystę apie tai reikia pranešti ne mažiau nei prieš mėnesį el. paštu (https://gymplius.lt/kontaktai).

Nutraukiant narystę turi būti apmokėtos visos suformuotos sąskaitos iki nutraukimo datos.

 

SVARBU! Narystės nutraukiamos tik nuo 1 mėnesio dienos.

Norint nutraukti narystę su 12 mėnesių įsipareigojimu apie tai reikia pranešti ne mažiau nei prieš mėnesį el. paštu (https://gymplius.lt/kontaktai).

Nutraukiant narystę turi būti apmokėtos visos suformuotos sąskaitos iki nutraukimo datos.

Jeigu nutraukiant sutartį Jūsų įsipareigojimas nėra pasibaigęs –  bus taikomas nuolaidų grąžinimo mokestis, už kiekvieną lankyta mėnesį po 10 Eur., maksimali suma 60 Eur.

 

SVARBU! Narystės nutraukiamos tik nuo 1 mėnesio dienos.

GRUPINĖS TRENIRUOTĖS IR TRENERIAI

Išankstinė registracija į grupines treniruotes galima prisijungus prie savo paskyros Gym+ internetinėje svetainėje arba sporto klube, grupinių treniruočių terminale.

 

Registracija sporto klube:

Sporto klubų terminaluose registracija prasideda likus valandai iki treniruotės ir trunka iki treniruotės pradžios.

 

Registracija internetu:

Svetainėje užsiregistruoti į treniruotę galite prisijungę prie savo asmeninės Gym+ paskyros, kurią rasite puslapio viršuje paspaudus mygtuką „PRISIJUNGTI“. Skiltyje „grupinės treniruotės“ pasirinkus „tvarkaraščiai“, pasirinkus norimą sporto klubą bei grupinę treniruotę  ir paspaudus „REGISTRUOTIS“.

Užsiregistravus internetu, atvykus į treniruotę nepamirškite treneriui parodyti registracijos patvirtinimo savo mobiliajame telefone.

 

SVARBU! Prašome registruotis atsakingai ir jei užsiregistravus pasikeitė planai ir nebegalite atvykti, būtinai atšaukite savo registraciją. Kitu atveju, neatvykus į treniruotę du kartus iš eilės, dviem savaitėms bus apribota galimybė registruotis į treniruotes.

Visuose Gym+ sporto klubuose dirba individualias paslaugas teikiantys asmeniniai treneriai. Dėl kainų, asmeninių treniruočių laiko bei jų papildomų paslaugų siūlome kreiptis tiesiogiai į trenerius puslapyje nurodytais kontaktais.

Įsigijus narystę suteikiame vieną NEMOKAMĄ įvadinę treniruotę su treneriu.

Treniruotės metu treneris supažindina su sporto klubo erdvėmis, įranga ir taisyklėmis sportuojant. Taip pat gausite įvairių patarimų norimiems tikslams pasiekti.

SVARBU! Registracija vyksta bent prieš dvi darbo dienas.

KITI KLAUSIMAI

Soliariumu gali naudotis nariai, įsigiję narystę su soliariumo paslaugomis. Soliariumu naudotis gali ne jaunesni nei 18 m. asmenys.

Įsigiję narystę degintis galite eiti iš karto. Soliariumuose veikia automatizuota savitarnos sistema.Soliariumai veikia nuo 8 iki 20 valandos.

 

Prieikite prie soliariumo patalpos ir vadovaukitės terminale pateiktomis instrukcijomis:

Pasirinkite norimą soliariumą  laiką (galima rinktis nuo 3 iki 15 minučių)  sutikite su taisyklėmis pažymint varnele  Aktyvuojant paslaugą reikės nuskaityti savo piršto kodą arba kortelę.

 

Pasiruošimui skiriamos 5 minutės, po jų soliariumas įsijungs automatiškai.

Jei pasiruošėte anksčiau, pradėkite seansą rankiniu būdu, soliariumo viduje paspaudę START mygtuką.

Norint seansą užbaigti anksčiau nei planavote, paspauskite STOP mygtuką.

 

Norint pasiekti geresnių deginimosi rezultatų rekomenduojama naudoti soliariumui skirtus kremus. Juos taip pat galite įsigyti automate prie įėjimo į rūbines.

 

SVARBU! Degintis galite du kartus per savaitę. Tarp deginimosi sesijų turi būti 48 val. tarpas. Galimas deginimosi laikas nuo 3 iki 15 minučių.

Sporto klubo rūbinėse yra naudojamos spynelės. Jas galima turėti savo arba įsigyti automate prie įėjimo į rūbines.

 

SVARBU! Daiktai bus saugūs, jei paliksite užrakinę juos spintelėse.

Sporto klube naktį skrajoja piktosios žnyplės, kurios nukarpo nakčiai pasilikusias spyneles. Todėl prašome daiktų nepalikti ne sporto metu.

Visi rasti daiktai laikomi sporto klubo radinių dėžėje ir saugomi 14 dienų. Nepalikite savo daiktų be priežiūros, užrakinkite juos spintelėje.

 

Už paliktus daiktus sporto klubas neatsako.