Grupinės treniruotės – GymPlius

GRUPINIŲ TRENIRUOČIŲ TVARKARAŠTIS

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
07:00
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
Yoga
07:00 - 08:00
Aistė
10:00
Fitness Weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Arūnas
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Arūnas
Booty builder
12:00 - 13:00
Arūnas
Relax Weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Body Sculpt
17:00 - 18:00
Ramūnas
Booty builder
17:00 - 18:00
Arūnas
Body Sculpt
17:00 - 18:00
Ramūnas
Gym Plius Pump
17:00 - 18:00
Arūnas
Body Sculpt
17:00 - 18:00
Arina
18:00
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Ramūnas
F.A.C.T.S
18:00 - 19:00
Arūnas
Booty builder
18:00 - 19:00
Ramūnas
F.A.C.T.S
18:00 - 19:00
Arūnas
19:00
Power Pilates
19:00 - 20:00
Aistė
Power Pilates
19:00 - 20:00
Aistė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Gym Plius Pump
09:00 - 10:00
Edgaras
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Edgaras
10:00
Relax Weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Edgaras
Cross Training
12:00 - 13:00
Edgaras
Booty builder
12:00 - 13:00
Edgaras
Fitness Weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Press/Back
17:30 - 18:00
Arūnas
Press/Back
17:30 - 18:00
Arūnas
Gym Plius Pump
17:30 - 18:30
Milana
18:00
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Arūnas
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Edgaras
Booty builder
18:00 - 19:00
Arūnas
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Edgaras
19:00
Booty builder
19:00 - 20:00
Arūnas
Cross Training
19:00 - 20:00
Edgaras

Zumba
19:00 - 20:00
Greta
F.A.C.T.S
19:00 - 20:00
Arūnas
Cross Training
19:00 - 20:00
Edgaras

Zumba
19:00 - 20:00
Greta
20:00
Yoga
20:15 - 21:15
Šarūnė
Yoga
20:15 - 21:15
Šarūnė
21:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Power Pilates
09:00 - 10:00
Šarūnė
Power Pilates
09:00 - 10:00
Šarūnė
10:00
Body Sculpt
10:00 - 11:00
Milana
Gym Plius Pump
10:00 - 11:00
Milana
Fitness Weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Madlena
Yoga
12:00 - 13:00
Šarūnė
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Madlena
Yoga
12:00 - 13:00
Šarūnė
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Ramūnas
Relax Weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Gym Plius Pump
17:30 - 18:30
Milana

F.A.C.T.S
18:30 - 19:30
Milana

Yoga
19:30 - 20:30
Šarūnė
Zumba
17:30 - 18:30
Greta

Body Sculpt
18:30 - 19:30
Solveiga

Booty Builder
19:30 - 20:30
Solveiga
Body Sculpt
17:30 - 18:30
Milana

F.A.C.T.S
18:30 - 19:30
Milana

Yoga
19:30 - 20:30
Šarūnė
Zumba
17:30 - 18:30
Greta

Gym Plius Pump
18:30 - 19:30
Solveiga

Booty Builder
19:30 - 20:30
Solveiga
Body Sculpt
17:30 - 18:30
Ramūnas
18:00
19:00
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
07:00
Yoga
07:30 - 08:30
Aistė
Yoga
07:30 - 08:30
Aistė
08:00
09:00
Booty builder
09:00 - 10:00
Madlena
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Madlena
10:00
Relax Weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Arina
Boksas "Naujokai"
12:00 - 13:00
Valentinas
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Arina
Boksas "Naujokai"
12:00 - 13:00
Valentinas
Booty builder
12:00 - 13:00
Madlena
Fitness Weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
H.I.I.T
17:30 - 18:00
Arina
Press/Back
17:30 - 18:00
Vaiva
H.I.I.T
17:30 - 18:00
Arina
Press/Back
17:30 - 18:00
Vaiva
18:00
Cross Training
18:00 - 19:00
Sergej

Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Arina
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Vaiva

Boksas "Naujokai"
18:00 - 19:00
Valentinas
Cross Training
18:00 - 19:00
Sergej

F.A.C.T.S
18:00 - 19:00
Arina
Boksas "Naujokai"
18:00 - 19:00
Valentinas

Booty builder
18:00 - 19:00
Vaiva
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Vaiva

Cross Training
18:00 - 19:00
Sergej
19:00
Zumba
19:00 - 20:00
Gedvilė
Circle Training
19:00 - 20:00
Madlena

Yoga
19:00 - 20:00
Šarūnė

Zumba
19:00 - 20:00
Gedvilė
Circle Training
19:00 - 20:00
Madlena

Yoga
19:00 - 20:00
Šarūnė
Kovos menų bendra treniruotė
19:00 - 20:00
Valentinas

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
07:00
Yoga
07:00 - 08:00
Renata
Body Sculpt
07:30 - 08:30
Arūnas
Yoga
07:00 - 08:00
Renata
Gym Plius Pump
07:30 - 08:30
Arūnas
Power Pilates
07:00 - 08:00
Renata
08:00
10:00
Relax Weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
Body Sculpt
11:10 - 12:00
Milana
Power Pilates
11:10 - 12:00
Renata
Gym Plius Pump
11:10 - 12:00
Milana
Power Pilates
11:10 - 12:00
Renata
Body Sculpt
11:10 - 12:00
Milana
12:00
Cross Training
12:00 - 13:00
Sergej

Yoga
12:00 - 13:00
Aistė
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Arina
Cross Training
12:00 - 13:00
Sergej

Yoga
12:00 - 13:00
Aistė
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Arina
Booty builder
12:00 - 13:00
Arina

Cross Training
12:00 - 13:00
Sergej
Fitness Weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Press/Back
17:30 - 18:00
Solveiga
Press/Back
17:30 - 18:00
Solveiga
Body Sculpt
17:00 - 18:00
Solveiga

Circle Training
17:30 - 18:30
Egidijus
18:00
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Solveiga

H.I.I.T
18:00 - 19:00
Egidijus
Cross Training
18:00 - 19:00
Sergej

Zumba
18:00 - 19:00
Gedvilė
Booty builder
18:00 - 19:00
Solveiga

H.I.I.T
18:00 - 19:00
Egidijus
Cross Training
18:00 - 19:00
Sergej

Zumba
18:00 - 19:00
Gedvilė
19:00
Circle Training
19:00 - 20:00
Egidijus

Yoga
19:00 - 20:00
Aistė
H.I.I.T
19:00 - 20:00
Sergej

Body Sculpt
19:15 - 20:15
Arūnas

Power Pilates
20:15 - 21:00
Aistė
Circle Training
19:00 - 20:00
Egidijus

Yoga
19:00 - 20:00
Aistė
H.I.I.T
19:00 - 20:00
Sergej

Gym Plius Pump
19:15 - 20:15
Arūnas

Power Pilates
20:15 - 21:00
Aistė
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Yoga
09:00 - 10:00
Renata
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Arūnas
Yoga
09:00 - 10:00
Renata
Booty builder
09:00 - 10:00
Viktorija K.
10:00
Fitness Weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Solveiga
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Solveiga
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Solveiga
Relax Weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Zumba
17:45 - 18:45
Greta

Cross Training
18:00 - 19:00
Madlena
Press/Back
17:30 - 18:00
Arina
Zumba
17:45 - 18:45
Greta

Cross Training
18:00 - 19:00
Madlena
Press/Back
17:30 - 18:00
Arina
18:00
Body Sculpt
18:00 - 19:00

Circle Training
18:00 - 19:00
Egidijus
Booty builder
18:00 - 19:00
Arina

Circle Training
18:00 - 19:00
Egidijus
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Arūnas
19:00
Body Sculpt
19:00 - 20:00
Madlena
Cross Training
19:00 - 20:00
Egidijus

Power Pilates
19:00 - 20:00
Renata
F.A.C.T.S
19:00 - 20:00
Madlena
Cross Training
19:00 - 20:00
Egidijus

Yoga
19:00 - 20:00
Renata

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Slow&Strong
08:00 - 09:00
Erika
Slow&Strong
08:00 - 09:00
Erika
09:00
Gym Plius Pump
09:00 - 10:00
Erika
Booty builder
09:00 - 10:00
Erika
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Erika
10:00
Fitness Weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Benita
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Gita
F.A.C.T.S
12:00 - 13:00
Benita
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Gita
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Benita
Relax Weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Press/Back
17:30 - 18:00
Erika
Press/Back
17:30 - 18:00
Erika
Gym Plius Pump
17:30 - 18:30
Erika
18:00
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Erika
Zumba
18:00 - 19:00
Aristinas
F.A.C.T.S
18:00 - 19:00
Erika
Zumba
18:00 - 19:00
Aristinas
19:00
F.A.C.T.S
19:00 - 20:00
Erika
Booty builder
19:00 - 20:00
Benita
Gym Plius Pump
19:00 - 20:00
Erika
Body Sculpt
19:00 - 20:00
Benita
20:00
Slow&Strong
20:00 - 21:00
Erika
Press/Back
20:00 - 20:30
Benita
Slow&Strong
20:00 - 21:00
Erika
Press/Back
20:00 - 20:30
Benita

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Yoga
09:00 - 10:00
Agnė
Booty Builder
09:00 - 10:00
Gita
Yoga
09:00 - 10:00
Agnė
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Gita
10:00
Relax Weekend
10:30 - 11:30
Treneris keisis
11:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Gita
Booty Builder
12:00 - 13:00
Gita
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Erika
Fitness Weekend
12:00 - 13:00
Treneris keisis
17:00
Press/Back
17:30 - 18:00
Agnė
Press/Back
17:30 - 18:00
Agnė
18:00
Zumba
18:00 - 19:00
Aristinas
F.A.C.T.S
18:00 - 19:00
Agnė
Zumba
18:00 - 19:00
Aristinas
Step Energy
18:00 - 19:00
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Gita
19:00
Body Sculpt
19:00 - 20:00
Gita
Yoga
19:00 - 20:00
Agnė
Gym Plius Pump
19:00 - 20:00
Gita
Yoga
19:00 - 20:00
Agnė
20:00
Press/Back
20:00 - 20:30
Gita
Press/Back
20:00 - 20:30
Gita

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
08:00
Slow&Strong
08:30 - 09:30
Gita
Slow&Strong
08:30 - 09:30
Gita
09:00
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Benita
Gym Plius Pump
12:00 - 13:00
Benita
18:00
Press/Back
18:00 - 18:30
Agnė

Body Sculpt
18:30 - 19:30
Agnė

Zumba
19:30 - 20:30
Aristinas
F.A.C.T.S
18:30 - 19:30
Erika

Body Sculpt
19:30 - 20:30
Erika
Press/Back
18:00 - 18:30
Benita

Gym Plius Pump
18:30 - 19:30
Benita

Zumba
19:30 - 20:30
Aristinas
Booty builder
18:30 - 19:30
Gita

Gym Plius Pump
19:30 - 20:30
Gita
Body Sculpt
18:30 - 19:30
Benita
19:00
20:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

No events available!

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
09:00
Power Pilates
09:00 - 10:00
Simona
F.A.C.T.S
09:00 - 10:00
Rūta
Body Sculpt
09:00 - 10:00
Marius
Gym Plius Pump
09:00 - 10:00
Rūta
Booty builder
09:00 - 10:00
Audra
10:00
Fitness Weekend
10:00 - 11:00
Treneris keisis
12:00
Body Sculpt
12:00 - 13:00
Rūta
Power Pilates
12:00 - 13:00
Simona
Roll Relax
12:00 - 13:00
Rūta
Calanetics
12:00 - 13:00
Simona
F.A.C.T.S
12:00 - 13:00
Marius
17:00
Press/Back
17:30 - 18:00
Rūta
Press/Back
17:30 - 18:00
Marius
Press/Back
17:30 - 18:00
Rūta
Press/Back
17:30 - 18:00
Marius
Basic Step
17:30 - 18:30
Audra
18:00
Gym Plius Pump
18:00 - 19:00
Rūta
Calanetics
18:00 - 19:00
Simona

Circle Training
18:00 - 19:00
Marius
Body Sculpt
18:00 - 19:00
Rūta
Circle Training
18:00 - 19:00
Marius

Power Pilates
18:00 - 19:00
Simona
19:00
Yoga
19:00 - 20:00
Simona
Zumba
19:00 - 20:00
Audra
Yoga
19:00 - 20:00
Simona
Pound
19:00 - 20:00
Audra

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

No events available!