Soliariumai – GymPlius

SOLIARIUMAI

Dabar Gym+ nerealūs vokiški megaSun SPACE 2000 soliariumai!!!
Kodėl megaSun 2000?
• Galingi
• Saugūs
• Švarūs
• Patikimi
• Modernūs
Rudas kūnas net ir šaltą žiemą!

Gym+ gali naudotis naujausiais ir rinkoje vertinamais megaSun Space 2000 soliariumais. MegaSun – tai jau 15 metų vokiečių įmonės KBL- Soliarium AG gaminami soliariumai. Gaminant MegaSun soliariumus svarbiausia į sveikatą orientuotas deginimasis – subalansuotas šviesos spektras UVA ir UVB, CPI technologija, skirta nuosekliam deginimosi lempų veikimui. MegaSun Space 2000 soliariumuose įdiegta ACS technologija, kuri, priklausomai nuo kambario temperatūros, kontroliuoja ventiliacijos intensyvumą bei triukšmo lygį. Nuostabi aplinka ne tik degintis, bet ir atsipalaiduoti!

151405454091732

KAIP TAI VEIKIA?

Nariai, įsigiję narystę su soliariumu, gali degintis neribotai. Pagal EU ir Lietuvos Respublikos įstatymus – Higienos normas*, soliariumu galima naudotis du kartus per savaitę. Tarp deginimosi sesijų turi būti daroma 48 val. pertrauka. Maksimalus deginimosi laikas – 15 min.

Soliariumuose veikia automatizuota savitarnos sistema. Soliariumas aktyvuojamas soliariumo terminale nuskaičius savo piršto kodą arba kortelę ir automatiškai įsijungia po 5 minučių. Jeigu į soliariumą įeinama greičiau, tuomet jį galima pasileisti rankiniu būdu.

Svarbu. Naudojantis soliariumu privaloma laikytis nustatytų Lietuvos Higienos normų ir gamintojo rekomendacijų. Pirmiausia pagal pateiktą klausimyną nusistatykite savo odos tipą, o pasirinkdami deginimosi laiką vadovaukitės gamintojo rekomenduojamais deginimosi laikais pagal odos tipą.

* HN 71:2009 „Soliariumai. Sveikatos Saugos Reikalavimai” 1 Priedas.

SOLIARIUMO NAUDOJIMO PATARIMAI

Prieš naudojimąsi soliariumu, reikia nusistatyti savo odos tipą bei sužinoti odos reakciją UVS poveikiui.

Pagal savo odos tipą, vadovaudamiesi gamintojo rekomendacijomis, pasirinkite deginimosi laiką.

Prieš degindamiesi nuvalykite nuo odos visas kosmetines medžiagas ir nusiimkite papuošalus.
Eiti į soliariumą kiekvieną dieną – griežtai draudžiama.
Degindamiesi užmerkite akis ir visada naudokite apsauginius akinius.
Jaunesniems nei 18 metų asmenims soliariumais naudotis negalima.
Nerekomenduojama į soliariumus eiti nėščiosioms, vartojantiems antibiotikus, hormoninius preparatus, psichotropines ir šlapimą varančias medžiagas, iš karto po pirties, baseino arba saunos.
Kategoriškai draudžiama į soliariumus eiti tiems, kurių oda labai šviesi, turintiems didesnį nei 1 cm apgamą arba daug mažų apgamėlių, giminių, sеrgаnčių melonoma.
Prieš apsilankymą soliariume pasikonsultuokite su gydytoju, nes soliariumas turi daug kontraindikacijų. Pavyzdžiui, jei vartojate tam tikrus vaistus, gali būti padidėjęs jautrumas saulės šviesai ir gali kilti alergija.
Einant į soliariumą prieš pusantros valandos išsiprauskite po dušu su skystu muilu arba švelniu skystu putojančiu pieneliu, kuris padėtų išsaugoti odos drėgmę.
Po soliariumo naudokite dušo žele jautriai odai, o po to tepkite odą drėkinamaisiais kremais. Po procedūros neskubėkite, atsipalaiduokite, išgerkite stiklinę sulčių ar vandens.
Nenaudokite kosmetikos ar kvepalų, kurių sudėtyje yra fotosensitizuojantys agentai, kurie gali dirginti odą. Soliariume gamila naudoti tik specialius apsauginius kremus odai lūpoms skirtą apsauginį balzamą.

DUK

Kas gali naudotis soliariumu?
Soliariumu gali naudotis nariai, įsigiję narystę su soliariumu. Soliariumu naudotis gali tik ne jaunesni kaip 18 m. asmenys.

Kiek kartų galiu naudotis soliariumu?
Soliariumu galite naudotis neribotai*. Degintis galite du kartus per savaitę. Tarp deginimosi sesijų turi būti 48 val. pertrauka. Maksimalus deginimosi laikas – 15 min.

* laikantis nustatytos Lietuvos Higienos normos HN 71:2009 „Soliariumai. Sveikatos Saugos Reikalavimai” 1 Priedo.

Kaip aktyvuoti soliariumo narystę?
Įsigiję narystę su soliariumu, ateikite į sporto klubo administraciją ir pateikite savo asmens tapatybės dokumentą. Administracija aktyvuos soliariumo narystę. Tai reikalinga tik norint pasinaudoti soliariumu pirmą kartą. Degintis galite eiti iš karto.

Kaip naudotis soliariumu?
Soliariumuose veikia automatizuota savitarnos sistema. Prieikite prie soliariumo patalpos ir vadovaukitės terminale pateiktomis instrukcijomis. Kad aktyvuoti soliariumą reikės nuskaityti savo piršto kodą arba kortelę. Soliariumas automatiškai įsijungs po 5 minučių. Jeigu į soliariumą įeisite anksčiau, tuomet pasileiskite jį rankiniu būdu.
Kilus klausimams, kreipkitės į sporto klubo administraciją, kuri mielai padės.

Ar tai saugu?
GymPlius naudoja tik aukštos kokybės, saugius, vokiečių gamintojo MegaSun soliariumus, kurie atitinka visus kokybės standartus.