Schedule heading

Tvarkaraštis

KALVARIJŲ G. 88

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

DĖMESIO!

Kad jaustumeisi nesuvaržytai ir galėtume užtikrinti reikiamą kiekį inventoriaus, grupinėse treniruotėse dalyvių skaičius ribotas. Prašome registruotis atsakingai ir jei užsiregistravus pasikeitė planai ir nebegalite atvykti, būtinai atšaukite savo registraciją. Kitu atveju, neatvykus į treniruotę du kartus iš eilės, dviems savaitėms bus apribota galimybė registruotis į treniruotes.

Pirmadienis
09 20
Antradienis
09 21
Trečiadienis
09 22
Ketvirtadienis
09 23
Penktadienis
09 24
Šeštadienis
09 25
Sekmadienis
09 26
08:00
Body Sculpt 08:00 - 08:49 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 18 iš 20 [ Registruotis ]
Booty builder 08:00 - 08:49 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
10:00
Fitness Weekend 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 20 iš 20
12:00
Body sculpt 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 14 iš 20
Gym Plius Pump 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20 [ Registruotis ]
Booty builder 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Relax weekend 12:15 - 13:04 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 20 iš 20
17:00
Zumba 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kaliūnaitė Laisva: 9 iš 20 [ Registruotis ]
Booty builder 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 18 iš 20 [ Registruotis ]
Zumba 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kaliūnaitė Laisva: 20 iš 20
Gym Plius Pump 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Body Sculpt 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 20 iš 20
18:00
Gym Plius Pump 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 5 iš 20 [ Registruotis ]
Gym Plius Combat 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 13 iš 20 [ Registruotis ]
Booty builder 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
Body sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
19:00
Body Sculpt 19:30 - 20:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 10 iš 20 [ Registruotis ]
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 18 iš 20 [ Registruotis ]
Body Sculpt 19:30 - 20:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 20 iš 20
Pirmadienis
09 27
Antradienis
09 28
Trečiadienis
09 29
Ketvirtadienis
09 30
Penktadienis
10 01
Šeštadienis
10 02
Sekmadienis
10 03
08:00
Body Sculpt 08:00 - 08:49 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
Booty builder 08:00 - 08:49 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
10:00
Fitness Weekend 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 20 iš 20
12:00
Body sculpt 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Gym Plius Pump 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Booty builder 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Relax weekend 12:15 - 13:04 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 20 iš 20
17:00
Booty builder 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Gym Plius Pump 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Body Sculpt 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 20 iš 20
18:00
Gym Plius Pump 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
Gym Plius Combat 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Booty builder 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
Body sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
19:00
Body Sculpt 19:30 - 20:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 20 iš 20
Body Sculpt 19:30 - 20:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 20 iš 20
Pirmadienis
10 04
Antradienis
10 05
Trečiadienis
10 06
Ketvirtadienis
10 07
Penktadienis
10 08
Šeštadienis
10 09
Sekmadienis
10 10
08:00
Body Sculpt 08:00 - 08:49 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
Booty builder 08:00 - 08:49 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
10:00
Fitness Weekend 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 20 iš 20
12:00
Body sculpt 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Gym Plius Pump 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Booty builder 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Relax weekend 12:15 - 13:04 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 20 iš 20
17:00
Booty builder 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Gym Plius Pump 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Body Sculpt 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 20 iš 20
18:00
Gym Plius Pump 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
Gym Plius Combat 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
Booty builder 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
Body sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 20 iš 20
19:00
Body Sculpt 19:30 - 20:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 20 iš 20
Body Sculpt 19:30 - 20:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 20 iš 20
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 20 iš 20
[ Supratau ]