Schedule heading

Tvarkaraštis

KALVARIJŲ G. 88, Vilnius

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

DĖMESIO!

Kad jaustumeisi nesuvaržytai ir galėtume užtikrinti reikiamą kiekį inventoriaus, grupinėse treniruotėse dalyvių skaičius ribotas. Prašome registruotis atsakingai ir jei užsiregistravus pasikeitė planai ir nebegalite atvykti, būtinai atšaukite savo registraciją. Treniruotę atšaukus likus mažiau nei 45 min. ar neatvykus du kartus iš eilės, dviems savaitėms bus apribota galimybė registruotis į treniruotes. Užsiregistravus internetu, atvykus į treniruotę nepamirškite patvirtinti registracijos grupinių treniruočių terminale.

Pirmadienis
05 16
Antradienis
05 17
Trečiadienis
05 18
Ketvirtadienis
05 19
Penktadienis
05 20
Šeštadienis
05 21
Sekmadienis
05 22
10:00
Fitness Weekend 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 23 iš 23
12:00
Body Sculpt 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Gym Plius Pump 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 10 iš 23 [ Registruotis ]
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 22 iš 23 [ Registruotis ]
Booty builder 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Relax weekend 12:15 - 13:04 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 23 iš 23
17:00
Zumba 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kaliūnaitė Treniruotė įvyko
Booty builder 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Zumba 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kaliūnaitė Laisva: 23 iš 30 [ Registruotis ]
Gym Plius Pump 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 21 iš 23 [ Registruotis ]
Body Sculpt 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 23 iš 23
18:00
Gym Plius Pump 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Treniruotė įvyko
Gym Plius Combat 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 2 iš 23
Booty builder 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika UŽPILDYTA
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 19 iš 23 [ Registruotis ]
Slow&Strong 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 23 iš 23
19:00
Body Sculpt 19:30 - 20:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Treniruotė įvyko
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 4 iš 23 [ Registruotis ]
Body Sculpt 19:30 - 20:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika UŽPILDYTA
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 23 iš 23
Pirmadienis
05 23
Antradienis
05 24
Trečiadienis
05 25
Ketvirtadienis
05 26
Penktadienis
05 27
Šeštadienis
05 28
Sekmadienis
05 29
10:00
Fitness Weekend 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 23 iš 23
12:00
Body Sculpt 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Pump 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Booty builder 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Relax weekend 12:15 - 13:04 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 23 iš 23
17:00
Zumba 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kaliūnaitė Laisva: 30 iš 30
Booty builder 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Zumba 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kaliūnaitė Laisva: 30 iš 30
Gym Plius Pump 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 23 iš 23
18:00
Gym Plius Pump 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Combat 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Booty builder 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 23 iš 23
19:00
Body Sculpt 19:30 - 20:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 23 iš 23
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 19:30 - 20:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 23 iš 23
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 23 iš 23
Pirmadienis
05 30
Antradienis
05 31
Trečiadienis
06 01
Ketvirtadienis
06 02
Penktadienis
06 03
Šeštadienis
06 04
Sekmadienis
06 05
10:00
Fitness Weekend 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 23 iš 23
12:00
Body Sculpt 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Pump 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Booty builder 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Relax weekend 12:15 - 13:04 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 23 iš 23
17:00
Zumba 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kaliūnaitė Laisva: 30 iš 30
Booty builder 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Zumba 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kaliūnaitė Laisva: 30 iš 30
Gym Plius Pump 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 23 iš 23
18:00
Gym Plius Pump 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Combat 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Booty builder 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 23 iš 23
19:00
Body Sculpt 19:30 - 20:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 23 iš 23
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 19:30 - 20:19 Grupinių treniruočių salė Ramūnas Mažeika Laisva: 23 iš 23
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 23 iš 23
Registraciją patvirtinkite sporte klube grupinių treniruočių terminale. Gautą kvitą pateikite treneriui.
[ Supratau ]