Tvarkaraštis

DARIAUS IR GIRĖNO G. 2

Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

DĖMESIO!

Kad jaustumeisi nesuvaržytai ir galėtume užtikrinti reikiamą kiekį inventoriaus, grupinėse treniruotėse dalyvių skaičius ribotas. Prašome registruotis atsakingai ir jei užsiregistravus pasikeitė planai ir nebegalite atvykti, būtinai atšaukite savo registraciją. Kitu atveju, neatvykus į treniruotę du kartus iš eilės, dviems savaitėms bus apribota galimybė registruotis į treniruotes.

Pirmadienis
05 10
Antradienis
05 11
Trečiadienis
05 12
Ketvirtadienis
05 13
Penktadienis
05 14
Šeštadienis
05 15
Sekmadienis
05 16
09:00
Booty builder 09:00 - 09:30 Grupinių treniruočių salė Madlena Tevdoradze Treniruotė įvyko
Gym Plius Pump 09:30 - 10:00 Grupinių treniruočių salė Madlena Tevdoradze Treniruotė įvyko
Body Sculpt 09:00 - 09:30 Grupinių treniruočių salė Madlena Tevdoradze UŽPILDYTA
F.A.C.T.S 09:30 - 10:01 Grupinių treniruočių salė Madlena Tevdoradze UŽPILDYTA
10:00
Relax weekend 10:30 - 11:20 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 5 iš 5
12:00
Body Sculpt 12:00 - 12:30 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Treniruotė įvyko
Gym Plius Pump 12:30 - 13:00 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Treniruotė įvyko
Boksas 12:00 - 13:14 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič Treniruotė įvyko
Gym Plius Pump 12:00 - 12:30 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Treniruotė įvyko
Booty builder 12:30 - 13:00 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Treniruotė įvyko
Boksas 12:00 - 13:14 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič UŽPILDYTA
Booty builder 12:00 - 12:30 Grupinių treniruočių salė Madlena Tevdoradze UŽPILDYTA
Body Sculpt 12:30 - 13:00 Grupinių treniruočių salė Madlena Tevdoradze UŽPILDYTA
Fitness weekend 12:00 - 12:50 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 5 iš 5
17:00
Press/Back 17:30 - 18:00 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Treniruotė įvyko
Press/Back 17:30 - 18:00 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Treniruotė įvyko
Press/Back 17:30 - 18:00 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Treniruotė įvyko
Press/Back 17:30 - 18:00 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Laisva: 3 iš 5 [ Registruotis ]
Body Sculpt 17:30 - 18:00 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Laisva: 4 iš 5 [ Registruotis ]
18:00
Cross training 18:00 - 18:50 Funkcinė zona Sergej Stepanov Treniruotė įvyko
Gym Plius Pump 18:00 - 18:30 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Treniruotė įvyko
Body Sculpt 18:30 - 19:00 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Treniruotė įvyko
Boksas 18:00 - 19:14 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič Treniruotė įvyko
Body Sculpt 18:00 - 18:30 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Treniruotė įvyko
Gym Plius Pump 18:30 - 19:00 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Treniruotė įvyko
Cross training 18:00 - 18:50 Funkcinė zona Sergej Stepanov Treniruotė įvyko
Gym Plius Pump 18:00 - 18:30 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Treniruotė įvyko
Body Sculpt 18:30 - 19:00 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Treniruotė įvyko
Boksas 18:00 - 19:14 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič UŽPILDYTA
Booty builder 18:00 - 18:30 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Laisva: 1 iš 5 [ Registruotis ]
Gym Plius Pump 18:30 - 19:00 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė UŽPILDYTA
Cross training 18:00 - 18:50 Funkcinė zona Sergej Stepanov UŽPILDYTA
Gym Plius Pump 18:00 - 18:30 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė UŽPILDYTA
19:00
MuayThai 19:00 - 20:14 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič Treniruotė įvyko
Zumba 19:00 - 19:50 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kaliūnaitė Treniruotė įvyko
Yoga 19:00 - 19:50 Grupinių treniruočių salė Šarūnė Latvytė Treniruotė įvyko
MuayThai 19:00 - 20:14 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič Treniruotė įvyko
Zumba 19:00 - 19:50 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kaliūnaitė Treniruotė įvyko
Yoga 19:00 - 19:50 Grupinių treniruočių salė Šarūnė Latvytė UŽPILDYTA
Bendra treniruotė 19:00 - 19:50 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič UŽPILDYTA
Pirmadienis
05 17
Antradienis
05 18
Trečiadienis
05 19
Ketvirtadienis
05 20
Penktadienis
05 21
Šeštadienis
05 22
Sekmadienis
05 23
09:00
Booty builder 09:00 - 09:30 Grupinių treniruočių salė Madlena Tevdoradze Laisva: 5 iš 5
Gym Plius Pump 09:30 - 10:00 Grupinių treniruočių salė Madlena Tevdoradze Laisva: 5 iš 5
Body Sculpt 09:00 - 09:30 Grupinių treniruočių salė Madlena Tevdoradze Laisva: 5 iš 5
F.A.C.T.S 09:30 - 10:01 Grupinių treniruočių salė Madlena Tevdoradze Laisva: 5 iš 5
10:00
Relax weekend 10:30 - 11:20 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 5 iš 5
12:00
Body Sculpt 12:00 - 12:30 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 5 iš 5
Gym Plius Pump 12:30 - 13:00 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 5 iš 5
Boksas 12:00 - 13:14 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič Laisva: 5 iš 5
Gym Plius Pump 12:00 - 12:30 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 5 iš 5
Booty builder 12:30 - 13:00 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 5 iš 5
Boksas 12:00 - 13:14 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič Laisva: 5 iš 5
Booty builder 12:00 - 12:30 Grupinių treniruočių salė Madlena Tevdoradze Laisva: 5 iš 5
Body Sculpt 12:30 - 13:00 Grupinių treniruočių salė Madlena Tevdoradze Laisva: 5 iš 5
Fitness weekend 12:00 - 12:50 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 5 iš 5
17:00
Press/Back 17:30 - 18:00 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 5 iš 5
Press/Back 17:30 - 18:00 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Laisva: 5 iš 5
Press/Back 17:30 - 18:00 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 5 iš 5
Press/Back 17:30 - 18:00 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Laisva: 5 iš 5
Body Sculpt 17:30 - 18:00 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Laisva: 5 iš 5
18:00
Cross training 18:00 - 18:50 Funkcinė zona Sergej Stepanov Laisva: 5 iš 5
Gym Plius Pump 18:00 - 18:30 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 5 iš 5
Body Sculpt 18:30 - 19:00 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 5 iš 5
Boksas 18:00 - 19:14 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič Laisva: 5 iš 5
Body Sculpt 18:00 - 18:30 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Laisva: 5 iš 5
Gym Plius Pump 18:30 - 19:00 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Laisva: 5 iš 5
Cross training 18:00 - 18:50 Funkcinė zona Sergej Stepanov Laisva: 5 iš 5
Gym Plius Pump 18:00 - 18:30 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 5 iš 5
Body Sculpt 18:30 - 19:00 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 5 iš 5
Boksas 18:00 - 19:14 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič Laisva: 5 iš 5
Booty builder 18:00 - 18:30 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Laisva: 5 iš 5
Gym Plius Pump 18:30 - 19:00 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Laisva: 5 iš 5
Cross training 18:00 - 18:50 Funkcinė zona Sergej Stepanov Laisva: 5 iš 5
Gym Plius Pump 18:00 - 18:30 Grupinių treniruočių salė Vaiva Žekė Laisva: 5 iš 5
19:00
MuayThai 19:00 - 20:14 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič Laisva: 5 iš 5
Zumba 19:00 - 19:50 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kaliūnaitė Laisva: 5 iš 5
Yoga 19:00 - 19:50 Grupinių treniruočių salė Šarūnė Latvytė Laisva: 5 iš 5
MuayThai 19:00 - 20:14 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič Laisva: 5 iš 5
Zumba 19:00 - 19:50 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kaliūnaitė Laisva: 5 iš 5
Yoga 19:00 - 19:50 Grupinių treniruočių salė Šarūnė Latvytė Laisva: 5 iš 5
Bendra treniruotė 19:00 - 19:50 Kovos menų salė Valentin Bogdanovič Laisva: 5 iš 5
[ Supratau ]