Pirkimo taisyklės

1. Bendros pirkimo taisyklės

1.1. Pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Šalims privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo teises, pareigas ir atsakomybę įsigyjant prekes ir paslaugas UAB „Gymplius“, juridinio asmens kodas 303064057, registracijos adresas: Vilniaus g. 25, Vilnius.

1.2. Pirkėjas prieš atlikdamas mokėjimą sutinka su šiomis taisyklėmis.

1.3. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles. Apie pakeitimus pirkėjas informuojamas tinklalapyje. Pirkėjui perkant www.gymplius.lt taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo metu.

1.4. Pirkėjas turi teisę susipažinti su internetinėje parduotuvėje parduodamų sporto klubų abonementų kainomis.

1.5. Prekes/Paslaugas pirkti gali tik 18 metų amžiaus ir vyresni asmenys. Atliekant pirkimą, Pirkėjas patvirtina, kad jis arba ji yra ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus arba gavo sutikimą iš tėvų arba teisėto globėjo, kuris yra ne jaunesnis nei 18 metų amžiaus ir sutiko su šiomis Sąlygomis jūsų vardu.

1.6. Pirkėjui perkant paslaugas/prekes turi būti nurodomi teisingi asmeniniai Pirkėjo duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, gimimo data ir telefono numeris. Pasikeitus Pirkėjo nurodytiems duomenims, Pirkėjas, nedelsdamas turi apie tai informuoti Pardavėją. Patvirtindamas paslaugų/prekių užsakymą Pirkėjas įsipareigoja patikrinti, ar visi jo įvesti duomenys yra teisingi.

1.7. Sudarinėjant sutartį su mėnesiniu mokėjimu įrašomas sąskaitos numerį. Po apmokėjimo Pirkėjo  banko sąskaitos numeris bus įtrauktas į e-sąskaitos sutartį. Paslaugomis gali naudotis Lietuvoje veikiančių bankų: „Swedbank“, „SEB“, „Luminor“, „Citadele“, „Šiaulių bankas“, „Medicinos bankas“ klientai. Sąskaitos numerį vėliau galima pakeisti pateikus prašymą el. paštu: info@gymplius.lt

2. Apmokėjimas

Atsiskaitydami už prekes, būsite nukreipti į mokėjimų įstaigos UAB OPAY solutions sistemą, kur galėsite išsirinkti norimą apmokėjimo būdą.

2.1. Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste – tai apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš Lietuvos Respublikoje veikiančių bankų: „Swedbank“, „SEB“, „Luminor“, „Citadele“, „Šiaulių bankas“, „Medicinos bankas“. Atsiskaitant šiuo būdu OPAY sugeneruoja krepšelį pagal kurį yra atliekamas mokėjimas. Lėšos už prekes ar paslaugas atsiskaitant www.gymplius.lt svetainėje bus įskaitytos į mokėjimo įstaigos UAB OPAY solutions banko sąskaitą. Kiekvieną kartą atsiskaitant yra sugeneruojamas unikalus krepšelis, todėl pavedimai, kurie atliekami pakartotinai naudojant jau panaudota krepšelį nėra įskaitomi.

2.3 Mokėjimai naudojantis elektronine bankininkyste – momentiniai mokėjimai inicijuojami tarpininkaujant AB NEO Finance ir UAB OPAY.  Atsiskaitymo metu inicijuojamas mokėjimas pirkėjo vardu pasirinktoje finansų įstaigoje, kurį reikia patvirtinti. Šio tipo mokėjimai yra naudojami norint atsiskaityti su „Revolut“ ir „Paysera“ sąskaita. Kiekvieną kartą atsiskaitant yra sugeneruojamas unikalus krepšelis, todėl pavedimai, kurie atliekami pakartotinai naudojant jau panaudota krepšelį nėra įskaitomi.

2.2. Apmokėjimas naudojantis mokėjimo kortele  – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo turima kreditine, debetine arba virtualiąja kortele. Atsiskaitant šiuo būdu mokėjimų įstaiga UAB OPAY solutions Pirkėjui sugeneruoja mokėjimą pagal jo apmokamą užsakymą. Tuomet reikia užpildyti savo kortelės duomenis – jos savininko vardą ir pavardę, kortelės numerį, galiojimo datą bei trijų skaičių saugos kodą (CVV).
SVARBU! Atsiskaitymai kortele vykdomi tik jei Pirkėjo kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (MasterCard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis Pirkėjas gali būti nukreiptas į kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas patvirtinti tapatybę.  Jei mokėjimas nebus patvirtintas, prašome kreiptis į kortelę išdavusį banką arba pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

SEB interneto bankas  (AB „SEB bankas“). Teirautis telefonu: 1528
Swedbank interneto bankas (AB „Swedbank”). Teirautis telefonu: 1884
Luminor (Luminor Bankas Lietuvos skyrius). Teirautis telefonu: 1608
Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“). Teirautis telefonu: 8 800 72739
Šiaulių banko „SB linija“ (AB „Šiaulių bankas“). Teirautis telefonu: 8 700 55055

nuo 2022 m. balandžio 1 dienos visoje Europos Sąjungoje mokant kortele taikomas 3D saugus autentifikavimas (angl. 3D Secure Authentication), užtikrinantis saugų mokėjimą. 3D Secure (3 domenų struktūra) autentifikavimas, taip pat žinomas kaip mokėtojo autentifikavimas, yra saugos protokolas, padedantis išvengti sukčiavimo atliekant internetines kredito ir debeto kortelių operacijas. Tai leidžia bankams prašyti papildomos informacijos iš kortelės turėtojo, kad patikrintų pirkinį. Jei gaunate klaidą „3D autentifikavimas nepavyko“, tai reiškia, kad sėkmingai neįvedėte reikiamos informacijos.

3. Grąžinimas

3.1. Pinigai už prekę grąžinami Pirkėjui tokiu pačiu būdu, kokiu Pirkėjas mokėjo už prekę jos įsigijimo metu, nebent Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria kitaip. Pirkėjas visais atvejais turi teisę reikalauti, kad pinigai būtų grąžinti į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą. Pinigai Pirkėjui grąžinami per 20 d.d.

3.2. Pinigai negrąžinami, kai paslauga jau yra panaudota, klientas turi terminuotą pirkimo sutartį, nepriklausomai nuo to ar naudojasi paslauga. Iš skyrus išskirtinius atvėjus, kurie yra iš anksto suderinti su administracija.

Paskutinį kartą koreguota: 2023-03-08