Schedule heading

Tvarkaraštis

KALVARIJŲ G. 88, Vilnius

Vaizdinės instrukcijos kaip užsiregistruoti į treniruotę: Grupinių treniruočių video


Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

DĖMESIO!

Kad jaustumeisi nesuvaržytai ir galėtume užtikrinti reikiamą kiekį inventoriaus, grupinėse treniruotėse dalyvių skaičius ribotas. Prašome registruotis atsakingai ir jei užsiregistravus pasikeitė planai ir nebegalite atvykti, būtinai atšaukite savo registraciją. Treniruotę atšaukus likus mažiau nei 45 min. ar neatvykus du kartus iš eilės, dviems savaitėms bus apribota galimybė registruotis į treniruotes. Užsiregistravus internetu, atvykus į treniruotę nepamirškite patvirtinti registracijos grupinių treniruočių terminale.

Pirmadienis
09 19
Antradienis
09 20
Trečiadienis
09 21
Ketvirtadienis
09 22
Penktadienis
09 23
Šeštadienis
09 24
Sekmadienis
09 25
10:00
Fitness Weekend 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Treniruotė įvyko
12:00
NIKE Strengtht 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Gym Plius Pump 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Booty builder 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Relax weekend 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 16 iš 23 [ Registruotis ]
17:00
Press/Back 17:30 - 17:59 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
NIKE Strengtht 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Press/Back 17:30 - 17:59 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Gym Plius Pump 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Body Sculpt 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Treniruotė įvyko
18:00
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Gym Plius Combat 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Booty Builder 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
19:00
Zumba 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Treniruotė įvyko
Zumba 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Treniruotė įvyko
Pirmadienis
09 26
Antradienis
09 27
Trečiadienis
09 28
Ketvirtadienis
09 29
Penktadienis
09 30
Šeštadienis
10 01
Sekmadienis
10 02
10:00
Fitness Weekend 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 23 iš 23
12:00
NIKE Strengtht 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 21 iš 23 [ Registruotis ]
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Pump 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Booty builder 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Relax weekend 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 23 iš 23
17:00
Press/Back 17:30 - 17:59 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 20 iš 23 [ Registruotis ]
NIKE Strengtht 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Press/Back 17:30 - 17:59 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Pump 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 23 iš 23
18:00
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 18 iš 23 [ Registruotis ]
Gym Plius Combat 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Booty Builder 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
19:00
Zumba 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 30 iš 30 [ Registruotis ]
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 23 iš 23
Zumba 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 30 iš 30
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 23 iš 23
Pirmadienis
10 03
Antradienis
10 04
Trečiadienis
10 05
Ketvirtadienis
10 06
Penktadienis
10 07
Šeštadienis
10 08
Sekmadienis
10 09
10:00
Fitness Weekend 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 23 iš 23
12:00
NIKE Strengtht 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Pump 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Booty builder 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Relax weekend 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Treneris Keisis Laisva: 23 iš 23
17:00
Press/Back 17:30 - 17:59 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
NIKE Strengtht 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Press/Back 17:30 - 17:59 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Pump 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 23 iš 23
18:00
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Combat 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Booty Builder 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
19:00
Zumba 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 30 iš 30
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 23 iš 23
Zumba 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 30 iš 30
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 23 iš 23
Registraciją patvirtinkite sporte klube grupinių treniruočių terminale. Gautą kvitą pateikite treneriui.
[ Supratau ]