Schedule heading

Tvarkaraštis

KALVARIJŲ G. 88, Vilnius

Vaizdinės instrukcijos kaip užsiregistruoti į treniruotę: Grupinių treniruočių video


Sek grupinių treniruočių pasikeitimus Facebook grupėje

DĖMESIO!

Kad jaustumeisi nesuvaržytai ir galėtume užtikrinti reikiamą kiekį inventoriaus, grupinėse treniruotėse dalyvių skaičius ribotas. Prašome registruotis atsakingai ir jei užsiregistravus pasikeitė planai ir nebegalite atvykti, būtinai atšaukite savo registraciją. Treniruotę atšaukus likus mažiau nei 3 val. ar neatvykus du kartus iš eilės, dviems savaitėms bus apribota galimybė registruotis į treniruotes. Užsiregistravus internetu, atvykus į treniruotę nepamirškite patvirtinti registracijos grupinių treniruočių terminale.

Pirmadienis
01 30
Antradienis
01 31
Trečiadienis
02 01
Ketvirtadienis
02 02
Penktadienis
02 03
Šeštadienis
02 04
Sekmadienis
02 05
10:00
Booty builder 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Body Sculpt 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
NIKE Strength 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Solveiga Reisgienė Treniruotė įvyko
Slow&Strong 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Sabina Ščerbakova UŽPILDYTA
12:00
NIKE Strength 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Gym Plius Pump 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Booty builder 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
17:00
Press/Back 17:30 - 17:59 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
NIKE Strength 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Press/Back 17:30 - 17:59 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Gym Plius Pump 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Body Sculpt 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Treniruotė įvyko
18:00
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Gym Plius Combat 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Booty Builder 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Treniruotė įvyko
Slow&Strong 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Treniruotė įvyko
19:00
Zumba 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Treniruotė įvyko
Zumba 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Treniruotė įvyko
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Treniruotė įvyko
Pirmadienis
02 06
Antradienis
02 07
Trečiadienis
02 08
Ketvirtadienis
02 09
Penktadienis
02 10
Šeštadienis
02 11
Sekmadienis
02 12
10:00
Booty builder 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 21 iš 23 [ Registruotis ]
Body Sculpt 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
H.I.I.T 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Sergej Stepanov Laisva: 23 iš 23
Power Pilates 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Kotryna Gelažnikaitė Laisva: 23 iš 23
12:00
NIKE Strength 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 12 iš 23 [ Registruotis ]
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Pump 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Booty builder 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
17:00
Press/Back 17:30 - 17:59 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 7 iš 23 [ Registruotis ]
NIKE Strength 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Press/Back 17:30 - 17:59 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Pump 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 23 iš 23
18:00
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė UŽPILDYTA
Gym Plius Combat 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Booty Builder 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 23 iš 23
19:00
Zumba 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 16 iš 35 [ Registruotis ]
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 23 iš 23
Zumba 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 35 iš 35
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 23 iš 23
Pirmadienis
02 13
Antradienis
02 14
Trečiadienis
02 15
Ketvirtadienis
02 16
Penktadienis
02 17
Šeštadienis
02 18
Sekmadienis
02 19
10:00
Booty builder 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Circle Training 10:30 - 11:19 Grupinių treniruočių salė Bogdan Jeriomenko Laisva: 23 iš 23
12:00
NIKE Strength 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Pump 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Booty builder 12:00 - 12:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
17:00
Press/Back 17:30 - 17:59 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
NIKE Strength 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Press/Back 17:30 - 17:59 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Pump 17:00 - 17:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 17:30 - 18:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 23 iš 23
18:00
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Gym Plius Combat 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Booty Builder 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 23 iš 23
Body Sculpt 18:00 - 18:49 Grupinių treniruočių salė Arūnas Tomkevičius Laisva: 23 iš 23
Slow&Strong 18:30 - 19:19 Grupinių treniruočių salė Arina Pečiukonienė Laisva: 23 iš 23
19:00
Zumba 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 35 iš 35
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 23 iš 23
Zumba 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Gedvilė Kasparavičienė Laisva: 35 iš 35
Power Pilates 19:00 - 19:49 Grupinių treniruočių salė Aistė Alūzaitė Laisva: 23 iš 23
Registraciją patvirtinkite sporte klube grupinių treniruočių terminale. Gautą kvitą pateikite treneriui.
[ Supratau ]