Gym+ mamoms I Emocinės sveikatos renginys + Yoga

2024/02/27

Pirmasis bendras Gym+ ir Mamos Linija renginys, skirtas Gym+ mamoms – „Moteris balanse. Kaip išlaikyti gerą moters emocinę sveikatą?”. 💙 Norime kartu kurti palaikančią, išklausančią bendruomenę, tad dalyvių lauks:

✅ Mąstymo transformacijos mentorės Justinos 30 min. paskaita apie Mamos liniją ir emocinės sveikatos gerinimo galimybes.
1) Susipažinimas – kas yra Mamos linija ir kokia jos misija, kaip galime prisidėti kiekviena prie mamos emocinės sveikatos.
2) Diskusija – kokie metodai padeda gerinti emocinę sveikatą?
3) Atmintinė – variantai gerai emocinei sveikatai palaikyti bei namų darbas – įvertinti savo emocinę sveikatą gyvenimo rato principu.

✅ Yoga treniruotė su Renata Baliukevič.

🔥 KADA? Kovo 9 d. 10:00
🔥 KUR? Gym+ Saltoniškių g. 9, Vilnius

Mamos linijos atstoves:

👤 Justina – mąstymo transformacijos mentorė asmeninio augimo ir veiklos didinimo srityse. Taip pat veikli dviejų vaikų mama, kuriai svarbu išlaikyti balansą visose gyvenimo srityse.
Daugiau galima rasti čia: www.justinaryme.com

👤 Dalia Tija Šilė – ne pelno siekiančios organizacijos VšĮ „Mamos linija“ įkūrėja, kurios tikslas padėti mamoms, kurios išgyvena motinystės melancholiją ir ieško emocinės paramos anonimiškai (ją patiria net 80 proc. moterų po gimdymo).
Daugiau galima rasti čia: https://www.instagram.com/mamos_linija/

Registracija į renginį vyks Gym+ internetinio puslapio ar programėlės tvarkaraštyje: https://gymplius.lt/tvarkarastis/