Treniruokliai perduoti Lietuvos kariuomenei!

2022/10/05
Naujiena

TĖVYNĖS LABUI 💙 Gym+ kardio treniruokliai, hantelių bei fiksuotų štangų komplektai perduoti Lietuvos kariuomenei! Padėjome atnaujinti didžiąją dalį Pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono sporto inventoriaus:

✅ 18 bėgimo takelių;

✅ 15 dviračių;

✅ 13 elipsinių kardio treniruoklių;

✅ 8 hantelių komplektai (1-10 kg ir 10-60 kg);

✅ 4 fiksuotų štangų komplektai (10-45 kg);

Kartu su fizinio rengimo vyresniuoju specialistu vyr. srž. sp. Deividu Geniu džiaugiamės bendradarbiavimu: 💬„Geras fizinis pasiruošimas yra neatsiejama karinio rengimo dalis, tad perduoti treniruokliai bus intensyviai naudojami ir stipriai prisidės ne tik prie batalione tarnaujančių karių fizinės, bet ir emocinės būklės gerinimo. Reguliarus sportas leidžia džiaugtis sudegintomis kalorijomis, sustiprintais kūno raumenimis, didesne fizine ištverme, padeda pašalinti įtampą, didina atsparumą įvairioms stresinėms situacijoms. Batalionui perduoti Gym+ treniruokliai pranašesni bei funkcionalesni už seniau turėtus, pritaikyti įvairaus amžiaus ir skirtingų fizinių galimybių žmonėms!”

Džiugos naujienos karininkams – turime jums specialų narystės pasiūlymą! Dėl pasiūlymo kreipkitės į atsakingą asmenį savo batalione.