SPORTO AUDRA MARIJAMPOLĖJE 07.22 - Gym+

SPORTO AUDRA MARIJAMPOLĖJE 07.22

2026/06/09
Renginiai

Liepos 22 d. kviečiame nemokamai išbandyti Marijampolės Gym+💪

Dar nebuvai Gym+? Tai puiki proga susipažinti su sporto klubu iš arčiau! Liepos 22 d. užsuk į Marijampolės Gym+, apžiūrėk sporto erdves, išbandyk klubo įrangą ir pajusk Gym+ atmosferą.

Nesvarbu, ar tik pradedi savo sporto kelionę, ar ieškai naujos vietos treniruotėms – ateik ir atrask, ką tau gali pasiūlyti Gym+

📅 Liepos 22 d.
📍 Marijampolės Gym+

📝 Neturi narystės? Butinai užsiregistruok (turintiems Gym+ narystę registruotis nereikia)https://renginiai.gymplius.lt/sporto-audra-marijampole-07-22

TAVĘS LAUKIA:
💪 Atviros Gym+ sporto erdvės
🏋️ Galimybė išbandyti sporto klubo įrangą
⚡ Energinga Gym+ atmosfera
🎁 „Inhale“, „SUN365“ ir „FitnFood“ dovanos
⚡ „Red Bull“
✨ O norintys galės net pasipuošti blizgučiais!

TRENIRUOČIŲ PROGRAMA:
💦 18:00 – Sweat and Flow (su UTMA kovotoju Raimondu Avlasevičiumi bei Gym+ treneriu Rafaeliu Pašajevu)
💦 19:00 – Sweat and Flow (su UTMA kovotoju Raimondu Avlasevičiumi bei Gym+ treneriu Rafaeliu Pašajevu)
SVARBU! Grupinės treniruotės skirtos tik esamiems Gym++ klientams turintiems EASY narystę. Registracija į treniruotes vyks Gym+ tvarkaraštyje.

Ateik, išbandyk ir atrask savo Gym+! ⚡

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas. Renginio metu užfiksuota medžiaga gali būti viešinama Gym+ socialiniuose tinkluose ir informacinėse platformose.